služby plus

Zájemci o členství, více info zde

služby plus

Pro vaše pohodlí a spokojenost je nutné, aby naše služby byly v každém ohledu dokonalé.

K doplnění příjemného sportovního zážitku vám nabízíme několik café barů a restaurací. Hned po vstupu se můžete osvěžit v prostorné kavárně u hlavní recepce. Široký sortiment nápojů vám poskytneme také ve fitness baru nebo na baru v relaxační a mokré zóně. V krásném prostředí s výhledem na zeleň a venkovní tenisové kurty si můžete posedět a popovídat o svých sportovních výsledcích v letní restauraci. Hned vedle na střeše parkoviště máte možnost si s přáteli zahrát adventure golf.

Vaše malé děti rádi přivítáme v našem dětském koutku, který je otevřen od pondělí do pátku v dopoledních i odpoledních hodinách. Věnujte se nerušeně sportovním aktivitám, zatímco vaši ratolest pohlídá příjemný personál dětského koutku.

Nadstandardně prostorné šatny vám poskytnou maximální pohodlí i ve více frekventovaných časech. Ti, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj sportovní výkon, si mohou zapůjčit zdarma měřiče tepové frekvence. V celém areálu centra je k dispozici řada odpočívacích míst, kde si může dát něco dobrého z baru nebo jen tak probírat své sportovní zážitky.

Pro ještě větší komfort a pohodlí zapůjčíme klubovým členům zdarma ručník a osušku při každé návštěvě a také jim nabízíme možnost využít vyhrazené parkoviště i s podzemními garážemi.

Klienti, kteří zapomněli sportovní vybavení, si ho mohou zapůjčit na hlavní recepci.

Komplexnost služeb centra doplňuje také výkonnostní diagnostika a různé typy individuálních tréninků (Power Platefitness osobní tréninky).

Navíc teď máte možnost vzít odpovědnost za svoje zdraví do vlastních rukou. Namíchejte si mix obilovin, sušeného ovoce, oříšků, semínek a dobrot dle vaší fantazie a vymüslete si OMEGA müsli MIX přesně podle své chuti. Nabízíme obiloviny v BIO kvalitě i vlastní sušené ovoce bez přidaného cukru. To vše balené v praktickém tubusu abyste si vychutnali každé sousto. OMEGA müslí zdravě. Müslete také zdravě, vyváženě, chutně a jednoduše. Do dvou pracovních dnů připravíme váš MIX k vyzvednutí na recepci.

Služby plus:


ostatni-06.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


Lion Sport
30% sleva pro členy

Na zboží adidas na www.lionsport.cz


více informací »

Lion Sport
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím