Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

REPORT - Tenisový turnaj UTR 18.3.2024 - 24.3.2024

Profesionální tenis v OMEGA centru

REPORT - Tenisový turnaj UTR 18.3.2024 - 24.3.2024

 

Úspěšný mezinárodní tenisový turnaj UTR Mužů zakončil halovou sezónu

 

Poslední mezinárodní tenisový turnaj UTR mužů v této halové sezóně přinesl divákům nejen špičkový tenis, ale i vzrušující souboje mezi hvězdami jako Lukáš Rosol, Petr Michnev nebo Marek Jaloviec. Nicméně, skutečným potěšením bylo sledovat výkon domácího hráče - Olega Prihodka, který trénuje v akademii ITS Tennis Academy pod vedením hlavního trenéra Michala Kadláčka.

 

Oleg Prihodko předvedl neuvěřitelné dovednosti a odhodlání na kurtu, což ho katapultovalo až do finále turnaje. Jeho hra byla plná síly, rychlosti a precizních úderů, což z něj učinilo oblíbence mezi fanoušky. Jeho úspěch je také svědectvím kvality tréninku poskytovaného akademií ITS a vedení hlavního trenéra.

 

S blížícím se koncem halové sezóny se nyní můžeme těšit na nadcházející události na antukových kurtech. Letní sezóna slibuje další skvělé akce a vzrušující tenisové souboje. Nezapomeňte se těšit na více skvělých okamžiků a tenisových hvězd v příštích měsících!

 

_________________________________________________________________________________________________________

 

Drazí tenisoví fanoušci,

série inovativních turnajů UTR s dotací 25.000 USD si získává stále větší oblibu. V pondělí 18.3.2024 v tenisové hale OMEGA centra odstartuje další ze série UTR turnajů, tentokrát v kategorii mužů

Hlavní hvězdou turnaje bude český špičkový hráč Lukáš Rosol. Účastnit se bude také vítěz lednového UTR turnaje Petr Michnev. Nebo se o vítězství opět popere hráč ITS Tennis akademie Oleg Prihodko, který na našich antukových kurtech již letos Lukáše Rosola porazil? 

Akademie ITS Tennis Academy se snaží organizovat tyto turnaje, aby podpořila český juniorský tenis a domácí svěřenci akademie měli možnost odehrávat domácí zápasy a za turnaji necestovali daleko. Odměnou poté je vítězství domácích hráčů a silně obsazený turnaj. 

V čem jsou turnaje UTR jiné? To, co tyto turnaje odlišuje, je zavedení systému skupin, který hráčům zaručuje minimálně pět zápasů během týdne. To nejen zvyšuje soutěžního ducha, ale také poskytuje našim divákům jedinečnou příležitost sledovat vynikající výkony profesionálních hráčů, kteří se na kurtu utkávají den co den.

Během léta naše kurty hostily přítomnost tenisových legend i vzestupujících hvězd. Ikona Lukáš Rosol, bývalý 26. hráč ATP a současně 38letý hráč, předvedl své nadčasové dovednosti, okouzlující naše publikum každým úderem. 

Stejně působiví byli hráči z ITS tenisové akademie, kteří nejen obstáli, ale také zvítězili nad zkušenými profesionály. Oleg Prihodko, 26letý talent pod vedením hlavního trenéra Michala Kadláčka, triumfoval ve dvou ze tří turnajů UTR. Jeho skvělý výkon mluví za vše o kvalitě tréninku a odbornosti našeho partnera, tenisové akademie ITS.

Ve třetím turnaji UTR Oleg Prihodko ve finále podlehl dalšímu českému tenisovému maestru, Petru Michnevovi, bývalému 229. hráči ATP.

Těšíme se na vás každý den od 8:00 v našem OMEGA centru sportu a zdraví od 18.3. do 24.3.2024 na týden tenisového kouzlení. Vstupné je ZDARMA!