Aplikace
Moje OMEGA
Wallyball, Nohejbal

Wallyball a Nohejbal

Jako první v Olomouci přicházíme s možností zahrát si v centru tolik oblíbené sporty jako je nohejbal a volejbal na squashovém kurtu. Po pár úderech budete hrou WALLYBALL nebo NOHEJBAL absolutně pohlceni.

WALLYBALL je kombinací opravdového volejbalu v prostoru squashového kurtu. Míč, díky odrážení od stěn, zůstává prakticky neustále ve hře a umožňuje i začátečníkům příjemný požitek z aktivity. I při nedokonalém odpalu nevznikají zbytečné prostoje a můžete čas využít v akční kolektivní hře, při které se výborně pobavíte.

WALLYBALL je celkově méně náročný sport a dá se hrát v podstatě v libovolném počtu lidí. Ve hře jde hlavně o pohyb, zábavu, radost ze hry a v neposlední řadě o společenské vyžití. Prostě ideální firemní nebo "přátelský" sport, při kterém se neuvěřitelně pobavíte, ale zároveň vybijete spoustu energie.

WALLYBALL se začal hrát v USA v roce 1979 a odtud se velmi rychle rozšířil do Evropy a celého světa.

Pravidla ZDE

NOHEJBAL je sport podobný klasickému nohejbalu, ale hraje se na squashovém kurtu. Družstva jsou tvořena po 2-4 hráčích a při podání se střídají.

Míč se při hře může dotknout bočních stěn, ne však zadní stěny. Při nahrávce je povolen odraz od všech stěn a to i několikrát. Set vyhrává družstvo po dosažení 11 bodů s rozdílem minimálně 2 bodů. Po každém setu se strany střídají. Zápas vyhrává družstvo po dosažení 3 setů.

Pravidla ZDE

Wallyball a nohejbal je nutné rezervovat min. 24 hodin před hrou.

Nová rezervace