Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ AK OLOMOUC

Nevíte jakou aktivitu pro své děti zvolit?Aerobik klub Olomouc funguje již 10let a nabírá nové členy do všech věkových kategorií.Prijdte vyzkoušet

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ AK OLOMOUC

Nevíte jaký druh aktivity zvolit pro vaše děti. Neváhejte a přijďte vyzkoušet komerční a sportovní aerobik do nejlepšího klubu v republice pro rok 2012,2013 a 2015. Nabíráme nové členy jak do komerčního tak i závodního aerobiku. Posláním našeho klubu je spojit zdravotně rekreační pohybovou činnost s profesionálním sportem, což se nám úspěšně daří.

 

AEROBIK KLUB OLOMOUC pořádá nábor do svých hodin.

  • Přípravka 3 - 7let
  • Přípravka 8 - 11let
  • Přípravka 12 a více let
  • Závodní aerobik (Sportovní aerobik, Stepy, Fitness, Show)

 

Tréninky AK OLOMOUC - začnou opět v pondělí 2.září 2019!!!!

 

 

Sebou na první lekci:

Sportovní oblečení (elastické), boty s bílou podrážkou a pití 

 

Kategorie Přípravka: 

Trénuje se jednou nebo dvakrát týdně pod vedením profesionálním trenérů v sále Omega centra sportu a zdraví. Děti dostanou základy aerobiku, gymnastiky, baletní a atletické průpravy. Pokud bude snaha ze strany dítěte, může být kdykoliv během školního roku přehozeno do závodního aerobiku. 

Klademe důraz na zlepšování pohybových schopností dítěte, zejména na rozvoj koordinace, kondice a flexibility. Děti se naučí ovládat své tělo, rozvíjet hudební cítění a pohybovou všestrannost, kterou pak můžou uplatnit následně při sportovním aerobiku nebo při jiné jakékoliv sportovní aktivitě.

 

Kategorie Závodní aerobik: 

Trénuje se třikrát nebo čtyřikrát týdně pod vedením profesionálních trenérů v sále Omega centra sportu a zdraví nebo Fitcentru Na Tribuně. Během celého roku se účastníme různých soutěží jako Mistry s mistry, Fisaf, Děti fitness a jiné. 

Pokud byste měli zájem o závodní aerobik, je potřeba individuální konzultace -

prosím volejte hlavní trenérce Ing. Michale Schwarzové - 776 334 024
 

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte