Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Aktuálně platná protiepidemiologická opatření

Aktuálně platná protiepidemiologická opatření 

Aktuálně platná protiepidemiologická opatření

Vážení klienti OMEGA centra,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v České republice vstupují od pondělí 22. listopadu 2021 v platnost nová opatření, která se dotýkají našeho provozu.

Vstup do OMEGA centra bude na základě vládních nařízení umožněn pouze osobám, které doloží národní certifikát o absolvovaném očkování nebo laboratorní potvrzení o prodělání nemoci COVID 19, od něhož uplynulo méně než 180 dní.

Lidé po první dávce vakcíny či před uplynutím 14 dnů od druhé dávky budou muset kromě dokladu o očkování předkládat i PCR test, o který si budou moci bezplatně zažádat pětkrát do měsíce ve smluvních zdravotnických zařízeních. Platnost PCR testu je 72 hodin.

Bezinfekčností v podobě negativního PCR testu se budou moci nadále prokazovat lidé ve věku od 12 do 18 let a lidé, kterým očkování ze zdravotních důvodů nedoporučil lékař. Děti do 12 let bezinfekčnost dokládat nemusí.

I nadále pak platí povinnost mít při vstupu do vnitřních prostor centra zakrytý nos i ústa respirátorem třídy FFP-2/KN95 a dodržovat minimálně 1,5 metrů vzdálenost od ostatních návštěvníků.

V případě dotazů se prosím obracejte na info@omegasport.cz nebo na 585 205 700/800. 

Věříme, že i přes všechna opatření si k nám i nadále budete rádi nacházet cestu. 

Děkujeme, že jsme všichni společně zodpovědní.

Váš OMEGA tým.

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte