Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

FITNESS JINAK – 4 tréninky ZDARMA

Kruhový trénink MILON

FITNESS JINAK – 4 tréninky ZDARMA

Chcete začít cvičit? Nevíte, jak na to? Už dlouho hledáte vhodnou pohybovou aktivitu, která je efektivní a zároveň není příliš časově náročná?

Již 10 let můžete v OMEGA centru sportu a zdraví využívat unikátní pohybovou aktivitu – kruhový tréninky milon. Byli jsme první, kteří otevřeli milon studio v České republice a za chvíli budeme slavit velké jubileum!

MILON si získal své velké nadšence.  Tuto aktivitu navštěvují jak začátečníci, tak aktivní sportovci. Každý si na ní najde to své. Hlavní výhodou tohoto kruhového tréninku je automatické nastavení strojů a zátěží a trvalý dohled trenérů. Milon aktivita je respektující ke každému věku, úrovni tělesné kondice a případným zdravotním limitům.

Další výhody kruhového tréninku MILON:

  • kombinace posilovacího a vytrvalostního tréninku
  • 35 min cvičení se vyrovná hodině v posilovně
  • efektivita je 15 x vyšší – to zaručuje i metabolické spalování po samotném tréninku
  • trénink je vám do detailu přizpůsoben – vše je kontrolováno vaší osobní čipovou kartou
  • můžete začít na jakékoliv úrovni zdatnosti a věku – díky plné individualizaci je trénink ušitý přímo na vás
  • zvýšená efektivita díky vyšší excentrické zátěži – trénujete i při zpětném pohybu
  • nikdy nečekáte – trénujete bez časových ztrát díky chytrému uspořádání strojů

Během tréninků sledujeme díky údajům z čipové karty vaše výsledky a posun ve cvičení. Pravidelně kontrolujeme i složení těla na speciální váze, kde pozorujeme úbytek množství tuku a nárůst svalové hmoty. V rámci programu mohou klienti využít půlhodinové schůzky s nutriční poradkyní a neomezený vstup do fitness.

S našimi klienty organizujeme několikrát do roka společné výlety na kole či pěšky, různé skupinové lekce a raketové turnaje. Tvoříme milon partu!

Chtěli byste si nezávazně vyzkoušet trénink v milon studiu? Nabízíme 4 tréninky ZDARMA! Na první trénink je nutné se předem objednat. Vyplňte formulář zde a my se vám ozveme!

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte