Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

KURZ SEBEOBRANY s Jiřím Hübnerem

Instruktor Jiří Hübner

učitel bojových škol ninjů a samurajů Bujinkan Budó Taijutsu

KURZ SEBEOBRANY s Jiřím Hübnerem

V průběhu kurzu vám ukážeme, jak se v běžném životě bránit, co vše je možné k obraně využít a jak se při sebeobraně nedostat do konfliktu se zákonem.  

Během 3 nedělních setkání se seznámíte s jednoduchými triky i pokročilými technikami se zbraněmi. Lekce lze navštívit samostatně a rezervovat přes náš rezervační systém. Na recepci můžete zakoupit výhodnější permanentku na všechny 3 lekce.

Celým kurzem vás provede učitel bojových škol ninjů a samurajů Jiří Hübner s více než 30letou praxí v oblasti bojových umění.

Jednotlivé lekce budou zaměřeny na seznámení se s technikami obrany proti různým způsobům držení, škrcení a dalších forem útoků, včetně právních souvislostí a vysvětlení pojmu "nutná obrana". Účastníci se rovněž seznámí s tím, jaké prostředky lze při sebeobraně použít, ať už se jedná o zbraně nebo předměty denní potřeby. Každá lekce bude tvořit jeden celek a všechny lekce na sebe budou navazovat. Lze tedy navštívit každou lekci zvlášť, ale doporučujeme absolvovat celý kurz.

Na první lekci probereme především metody, jak se vyprostit z držení za ruce nebo z držení těla, zepředu i zezadu. Řekneme si, jaké zbraně nebo pomůcky přitom můžeme legálně využít a určitě nezapomeneme na pádové techniky.

Termíny konání:

neděle – 17.10.2021, 24.10.2021, 31.10.2021

Čas:

16:00 – 18:30 hod. v sále 4

Program:

1.hodina, pauza 30min., 2.hodina

Cena:

200Kč/člen, 220Kč/nečlen (1.termín)

500Kč/člen, 550Kč nečlen (všechny 3.termíny)

* neplatí roční nebo měsíční programy na skupinové lekce, a jiné slevy.

 

Pro více informací volejte – Jana Sovová – 602 515 603

Kurz sebeobrany ke koupi na recepci. 

Dokumenty ke stažení

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte