Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

MEZINÁRODNÍ TURNAJ ŽEN ITS CUP 2022

26. července 2022

Sára Bejlek obhajila loňský titul! 

MEZINÁRODNÍ TURNAJ ŽEN ITS CUP 2022

Už známe vítězku letošního turnaje! Šestnáctiletá Sára Bejlek navázala na loňské vítězství a po druhé v řadě vyhrála turnaj ITS CUP

První set 6:2 naznačoval, že by se mohlo jednat o rychlé finále. Sára hrála přesné ostré míče. Lině Gjorcheska nedala moc šancí. V druhé sadě se makedonská hráčka nevzdala a hráčky se praly o každý gem. Druhý set rozhodl až tie-break, ve kterém Sára nekompromisně přemohla soupeřku 7:0. 

Vítězkou ITS CUP 2022 se tedy stala SÁRA BEJLEK (6:2, 7:6). Gratulujeme také finalistce turnaje, kterou je makedonská hráčka Lina Gjorcheska. 

V sobotu bylo již dohráno finále čtyřhry, ve kterém nastoupila Italka Giulia Gatto-Monticone a Sada Nahimana proti rumunskému páru Ilona Georgiana Ghioroaie, Oana Georgeta Simion. I tento zápas nabídl divákům tenis plný napětí a změn. O vítězkách turnaje čtyřher musel rozhodnout závěrečný super tie-break. Vítězkami turnaje čtyřher ITS CUPu 2022 se staly po výsledku 6:1, 1:6, 10:5 Giulia Gatto-Monticone a Sada Nahimana. Moc gratulujeme!

 

Děkujeme všem partnerům akce a divákům, kteří celý týden podporovali české a zahraniční hráčky. Jsme rádi, že vám můžeme na antukové kurty OMEGA centra přinášet světový tenis. 

 

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte