Akce a novinky

MEZINÁRODNÍ TURNAJ ŽEN ITS CUP 2022

26. července 2022

Sára Bejlek obhajila loňský titul!

Už známe vítězku letošního turnaje! Šestnáctiletá Sára Bejlek navázala na loňské vítězství a po druhé v řadě vyhrála turnaj ITS CUP

První set 6:2 naznačoval, že by se mohlo jednat o rychlé finále. Sára hrála přesné ostré míče. Lině Gjorcheska nedala moc šancí. V druhé sadě se makedonská hráčka nevzdala a hráčky se praly o každý gem. Druhý set rozhodl až tie-break, ve kterém Sára nekompromisně přemohla soupeřku 7:0.

Vítězkou ITS CUP 2022 se tedy stala SÁRA BEJLEK (6:2, 7:6). Gratulujeme také finalistce turnaje, kterou je makedonská hráčka Lina Gjorcheska.

V sobotu bylo již dohráno finále čtyřhry, ve kterém nastoupila Italka Giulia Gatto-Monticone a Sada Nahimana proti rumunskému páru Ilona Georgiana Ghioroaie, Oana Georgeta Simion. I tento zápas nabídl divákům tenis plný napětí a změn. O vítězkách turnaje čtyřher musel rozhodnout závěrečný super tie-break. Vítězkami turnaje čtyřher ITS CUPu 2022 se staly po výsledku 6:1, 1:6, 10:5 Giulia Gatto-Monticone a Sada Nahimana. Moc gratulujeme!

Děkujeme všem partnerům akce a divákům, kteří celý týden podporovali české a zahraniční hráčky. Jsme rádi, že vám můžeme na antukové kurty OMEGA centra přinášet světový tenis.