Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

NOVINKY - SKUPINOVÉ LEKCE

KRUHOVÝ TRÉNINK 17:45-18:45hod. SÁL 1 úterý - Eva C.

 

NOVINKY - SKUPINOVÉ LEKCE

Během této skupinové lekce postupně procvičíte na předem daných stanovištích v různých časových intervalech svalové partie horní i dolní poloviny těla, a to silově i dynamicky, vše pod odborným vedením osobního trenéra. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé.

 

DALŠÍ NOVINKY

  • ABS workout 17:00-18:00hod. SÁL 3 čtvrtek - Tomáš R.

  • Kondiční kickbox 18:15-19:15hod. SÁL 3  čtvrtek  - Tomáš R.

ABS Workout je intenzivní skupinová lekce, vhodná pro začátečníky i pokročilé, zaměřená na posilování břišního svalstva s cílem dosáhnout maximální síly a zpevnění těchto svalů. V rámci lekce se využívá anatomických znalostí funkce břišních i okolních svalů tak, aby bylo cvičení efektivní právě pro svalstvo břicha nikoli pro okolní pomocné svaly jako jsou flexory kyčlí nebo zádové svalstvo.

Na lekcích Kondičního kickboxu se zapotíte při cvičení ve dvojici, kdy se provádí jednoduché údery a kopy do lap s motivačním hudebním doprovodem. Cvičení je vhodné pro kohokoli bez nutnosti jakýchkoli předešlých znalostí bojových umění a sportů.

  • Pondělí 17:50-18:50 Sweaty toning sál 1

  • Úterý 9:30-10:30 Detox yoga sál 1

  • Čtvrtek 17:30-18:30 Wheel yoga sál 4

Sweaty toning je lekce zaměřena na cvičení břicha, boků a hýždí. Jedná se o systém cvičení na tvarování a formování postavy s hubnoucími účinky, které v poslední době plní sály všech fitness center. Ke cvičení se využívají různé cvičební pomůcky jako činky, tyče, stepy, bosů, gumy na posilování, overbally, fitbally.

Detox yoga je způsob ásanové a dechové praxe, která vede k nastartování očisty. Pro očišťování je vhodné teplo, které pomáhá lidskému tělu neztrácet jeho teplotu.  

Wheel yoga slouží k mnoha relaxačním i posilovacím pozicím. Ulehčí vám protahovací cviky a výrazně vám pomůže k lepší celkové flexibilitě. Díky pravidelnému cvičení s jóga kruhem můžete zpevnit své tělo a účinně rozmasírovat ztuhlé svaly. Snižuje bolest zad, pomáhá stabilizovat páteř a zlepšit správné držení těla.

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte