Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Překvapivou vítězkou mezinárodního turnaje ITS CUP je česká tenisová naděje Sára Bejlek

Shrnutí tenisového turnaje ITS CUP 2021

Překvapivou vítězkou mezinárodního turnaje ITS CUP je česká tenisová naděje Sára Bejlek

JE DOBOJOVÁNO. ZNÁME VŠECHNY VÍTĚZKY. PATNÁCTILETÁ TENISOVÁ NADĚJE SÁRA BEJLEK SLAVÍ PRVNÍ VELKÝ ÚSPĚCH MEZI ŽENAMI

Přání českých diváků se stalo skutečností. Patnáctiletá začínající tenisová naděje Sára Bejlek dnes na olomouckém ITS CUPu odstartovala svou kariéru mezi ženami drtivým vítězstvím. Argentinskou soupeřku Paulu Ormaechea převálcovala poměrem 6:0, 6:0 a připisuje si první velké body do žebříčku WTA v kategorii žen. Sára se mohla opřít o podporu fandících diváků, kteří si i přes nepřízeň počasí počkali na posunutý start a celou dobu hnali Sáru za vítězstvím.

ITS CUP 2021 si mezi výherce zapisuje české zastoupení v turnajI dvouher i čtyřher. Anna Sisková s americkou spoluhráčkou Jessie Aney nedaly v sobotním finále soupeřkám Barbara Gatica, Rebeca Pereira šanci a vynikající aktivní hrou si došly pro výsledek 6:1, 6:0 a zaslouženě si přebíraly ceny pro vítězky turnaje čtyřher. 

Je dobojováno. OMEGA centrum sportu a zdraví a organizující tenisová akademie ITS mohli po 3 letech připravit opět kvalitní tenisový turnaj s vysokou dotací 60.000 USD. Děkujeme partnerům a divákům turnaje, kteří svou přítomností nechali zapomenout na těžké koronavirové období a celý areál opět ožil. 

Cíl turnaje byl splněn. 8 dní jsme přinášeli divákům kvalitní ženský tenis, ze kterých vzešla nová česká tenisová hvězda Sára Bejlek. Budeme jí přát úspěchy v její budoucí kariéře a budeme se na ni těšit opět zde na antukových kurtech OMEGA centra při ITS CUPu 2022. 

Během pár dní vám přineseme rozhovor se Sárou Beljek těšně po jejím slavném vítězství. 

Díky, že jste vše prožívali s námi a těšme se spolu na 13. ročník ITS CUPu 2022. 

 

 

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte