Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

S OMEGOU DO FORMY - VÝBĚR VHODNÉ AKTIVITY

Nečekejte a nastartujte se s jednou z mnoha aktivit u nás. 

S OMEGOU DO FORMY - VÝBĚR VHODNÉ AKTIVITY

Jsou za námi svátky hojnosti a odpočinku. Také cítíte potřebu na sobě začít pracovat? Dali jste si lednové předsevzetí, že budete více fit a zlepšíte postavu do plavek? U nás máte široký výběr aktivit:

FITNESS

 • Jedinečné fitness na rozloze 900 m2 nabízí široký výběr náčiní, nejkvalitnějších posilovacích i kardio strojů TechnoGym a prostornou strečinkovou zónu pro váš trénink. Můžete využít služeb osobních trenérů, kteří vás provedou tréninkovým procesem. S nastavením strojů a prvním tréninkem u nás vám ráda poradí naše fitness obsluha. Využijte měsíční permanentku, kde při cvičení 3 x týdně vás jedna návštěva vyjde na 125 Kč (při členské ceně).

 

MILON neboli FITNESS JINAK

 • Nevíte, jak začít se cvičením? My vám pomůžeme. Vyzkoušejte 3 tréninky zdarma určené pro nováčky. S milon aktivitou se nemusíte vyznat ve světe fitness. Tréninkový plánem vás provedeme my pod stálým dohledem trenérů a stroje přizpůsobíme na vaši postavu a aktuální kondici.

Hlavní výhody MILON kruhového tréninku jsou:

 • Automaticky nastavené stroje na Vaši postavu
 • Nastavené zátěže trenérem
 • Nečekáte ve frontě na stroje
 • Střídání tréninkových fází
 • Čas příchodu – nemusíte řešit, přijdete a cvičíte
 • Excentrická zátěž – navýšená zátěž při zpětném pohybu

Součástí MILON programu je neomezený vstup na MILON, neomezený vstup do FITNESS, schůzka 30 min s výživovou poradkyní či pravidelná analýza složení těla. Neváhejte a objednejte se na zkušební trénink na milon@omegasport.cz nebo na 739 003 810. Více o milonu ZDE

 

SKUPINOVÉ LEKCE

 • V lednu jsem pro vás připravili několik novinek a nabízíme širokou škálu lekcí vedených profesionálními trenéry. V tomto článku se můžete dočíst více - klikněte ZDE

 

RAKETOVÉ SPORTY

 • Nevybrali jste si? Tak právě na vás čeká naše tenisová hala s novým kobercovým povrchem, badminton, kde si užijete v partě kamarádů spoustu zábavy nebo squash a stolní tenis. Rezervujte si vše online. Více k rezervacím zjistíte ZDE

 

NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

 • Naše nutriční poradkyně Anna Kopčáková vám ráda poradí v oblasti výživy. Využijte změření na přístroji INBODY pro analýzu složení těla. Konzultujte s poradkyní váš výživový styl nebo si nechte vypracovat jídelníček či nutriční program na míru. Kontaktujte Annu Kopčákovou na tel: 734 704 936 nebo na kopcakova@omegasport.cz.

 

WELLNESS

 • Je vaším novým plánem se o sebe lépe starat, udělat si čas na sebe a lépe relaxovat? Pak právě na vás čeká naše nové wellness s několika saunami, vířivkami, bazénem či wellness barem. Více k wellness se můžete dočíst ZDE

 

Jsme otevření denně od 6:00 do 22:00 hod a o víkendech a svátcích od 7:00 do 22:00 hod. Neváhejte nás kdykoliv navštívit, naše recepční vám podají podrobné informace o našich službách.

Můžete kontaktovat naše Klientské centrum, kde vám naše kolegyně ušijí balíček služeb na míru. Klientské centrum naleznete naproti recepci nebo je můžete kontaktovat na klienti@omegasport.cz nebo na tel: 585 205 701.

Těšíme se na vás!

Váš OMEGA tým

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte