Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Týden otevřených dveří v OMEGA centru pro ty, co ho déle jak 2 roky nenavštívili

Týden otevřených dveří v OMEGA centru pro ty, co ho déle jak 2 roky nenavštívili

Týden otevřených dveří v OMEGA centru pro ty, co ho déle jak 2 roky nenavštívili

V OMEGA centru budou všechny aktivity ZDARMA v týdnu od 24. do 30.1. pro ty, co ho déle jak 2 roky nebo vůbec nenavštívili

Nenavštívili jste naše OMEGA centrum déle jak 2 roky nebo jste zatím vůbec neměli příležitost si zde některou z aktivit vyzkoušet? V týdnu od pondělí 24. do neděle 30.1. budete mít příležitost si jednu vybranou sportovní aktivitu užít zcela ZDARMA.

V časech epidemie, která je dlouhá a náročná pro všechny, vnímáme čas strávený při provozování sportovních aktivit důležitý pro odreagování od starostí všedního dne.

Rozhodli jsme se proto lidem umožnit užít si chvíle radosti při sportování s blízkými nebo kamarády na našich tenisových, badmintonových a squashových kurtech. Stačí si aktivitu předem rezervovat na stránkách www.omegasport.cz nebo v naší aplikaci Moje OMEGA. Pro kruhový trénink milon, který je veden na speciálních strojích pod dohledem trenéra, je třeba si domluvit přesný čas návštěvy na čísle 739 003 810. Do fitness centra můžou zájemci přijít kdykoliv v provozních hodinách, a to denně od 6:00 do 23:00. V prostorách fitness centra se budou pohybovat trenéři, na které se budou moci návštěvníci obrátit. V tomto týdnu také nabízíme možnost objednat si zdarma 30 minutovou konzultaci s naší výživovou poradkyní po předchozí objednávce na 734 704 936 nebo emailu diagnostika@omegasport.cz. Součástí konzultace je i analýza složení těla na speciálních vahách.

Váš OMEGA tým

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte