Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

VYUŽIJTE NAROZENINOVÝCH AKCÍ A NASTARTUJTE SE OPĚT S MILONEM

VYUŽIJTE NAROZENINOVÝCH AKCÍ A NASTARTUJTE SE OPĚT S MILONEM

VYUŽIJTE NAROZENINOVÝCH AKCÍ A NASTARTUJTE SE OPĚT S MILONEM

MILON SLAVÍ V ÚNORU 7. NAROZENINY

Jako první milon studio v České republice jsme otevírali 3.2.2014. Máme radost, že můžeme 7. narozeniny oslavit na dálku s našimi klienty, kteří si oblíbili tento unikátní kruhový trénink. I když už únor končí, o narozeninové akce nepřijdete ani vy a budou platné ještě celý měsíc po otevření milon studia.

Těšíte se opět na sport? Přemýšlíte, jak se nastartovat do aktivního života? Nechte to na nás.

  1. Využijte zvýhodněnou cenu pro tříměsíční program. Akce platí jak pro nové klienty, tak pro stávající miloňáky, kteří si budou prodlužovat svůj další tříměsíční program.
  2. Dlouho jste necvičili? Nevíte, jak začít? Celý měsíc po otevření poskytujeme 3 zkušební tréninky navíc ZDARMA. Již nyní si rezervujte své místo u Jany Sovové na tel: 602 515 603 nebo na sovova@omegasport.cz a po otevření vás budeme kontaktovat s rezervací prvního tréninku pro vás.
  3. Sport a výživa spolu úzce souvisí, využijte akce na nutriční služby naší poradkyně a milon trenérky Anny Kopčákové – jídelníček „5 x jinak“ 1 + 1 ZDARMA nebo sleva 1.500 Kč na startovací nutriční program na 3 měsíce. Nikdy nebylo lehčí začít.

Nechte to na odbornících, kteří vám ušijí trénink i jídelníček na míru!

Více o milonu naleznete zde:  https://www.omegasport.cz/milon-circle/milon-circle/. Služby naší nutriční poradkyně a zajímavé články o výživě shlédnete na https://www.omegasport.cz/poradna-diagnostika/tym-diagnostiky/bc-anna-kopcakova/

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte