Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

WTT Feeder Olomouc

WTT Feeder Olomouc

WTT Feeder Olomouc

V tradičním termínu na konci srpna se už podesáté uskuteční turnaj světového okruhu ve stolním tenisu Czech Open. Letos pod názvem WTT Feeder Olomouc, konkrétně od 23. do 28. srpna. V OMEGA centru sportu bude opět k vidění stolní tenis světové úrovně.

Začne sice těsně po skončení evropského šampionátu v Mnichově, ovšem řada evropských hráčů si ani po náročných bojích v bavorské metropoli nenechá turnaj v Olomouci ujít. Nasazenou jedničkou mezi muži je Rakušan Robert Gardos, mezi přihlášenými nechybí ani jeho krajan Daniel Habesohn nebo skvělý slovenský obranář Wang Yang.

Jedničkou v ženské dvouhře bude Hana Matelová a jejími největšími soupeřkami by měly být lucemburská legenda Ni Xia Lian, její deblová spoluhráčka Sarah DeNuteová nebo Japonky Miyu Nagasakiová či Miwa Harimotová.

Turnaj je pochopitelně obrovskou příležitostí pro zisk bodů do světového žebříčku pro řadu českých hráčů a hráček. Přihlášeni jsou reprezentanti Lubomír Jančařík, Tomáš Polanský, Pavel Širuček, Jiří Martinko, David Reitšpies, kteří společně s Janem Valentou mají jisté místo v hlavní soutěži. Další se o postup budou snažit v kvalifikaci. V ženách mají jistotu hlavní soutěže kromě Hany Matelové také Kateřina Tomanovská, Zdena Blašková a Markéta Ševčíková.

Soutěžit se bude ve dvouhrách a také všech třech čtyřhrách. Kvalifikace jsou na programu první dva hrací dny, od čtvrtka 25. srpna se rozehrají hlavní soutěže. Celodenní vstupné na hlavní soutěže je 100 korun a vstupenky bude možné zakoupit přímo v hale.

https://worldtabletennis.com/eventInfo?selectedTab=Draws&eventId=2541

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte