Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

ZKUŠEBNÍ SKUPINOVÉ LEKCE ZDARMA

Od září se můžete těšit na nové skupinové lekce s profesionálnimi lektory. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet lekce ZDARMA!!!!!

ZKUŠEBNÍ SKUPINOVÉ LEKCE ZDARMA
  • STŘEDA 1.9. KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ - 16:45-18:00hod. SÁL 3 Jitka Szabo
  • PÁTEK 3.9. BOSU CORE - 16:30-17:30hod. SÁL 3 Lenka Vondrová
  • PONDĚLÍ 6.9. BOOTY WORKOUT 17:00-18:00hod. SÁL 3 Markéta Přadková
  • STŘEDA 8.9. BOOTY WORKOUT 17:55-18:55hod. SÁL 1 Markéta Přadková
  • ČTVRTEK 16.9. TRX 6:10-7:10hod. SÁL 1  Petra Krejčí
  • PÁTEK 17.9. BODY LAB 15:45-16:45hod. SÁL 1 Petra Krejčí

 

KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ

V dnešní době většina z nás tráví několik hodin v sedě u počítače (autě), s vyhrbenými zády...pod tlakem a ve stresu, kdy nemáme dostatek času či energii na přirozený pohyb.  

Pod pojmem kompenzační cvičení si představme soubor uvolňovacích, protahovacích a posilovacích cviků, které jsou zaměřeny komplexně na celý pohybový systém. 

Toto cvičení slouží jako prevence zmírnění bolesti zad, kloubů, svalů , snižuje svalové napětí a tím i stres a proto kompenzační cvičení přináší tělu prožitek, radost, psychické a fyzické zdraví.

BOOTY WORKOUT

Zábavné cvičení v doprovodu energické hudby ti zaručí nejen krásnější a pevnější zadek, ale také pomůže zhubnout přebytečný tuk v problematických partiích. Pro větší intenzitu tréninku si totiž dopomůžeme dnes tolik oblíbenýma odporovýma gumama, díky kterým nám zadek bude doslova hořet. 

BOSU CORE

Díky BOSU Core zpevníte nejen hluboké břišní a zádové svaly (core), ale i ostatní části těla. Vytvarujete si svou postavu, která bude na pohled pevnější a štíhlejší! Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů.

Po úvodním protažení  ve stoje se plynule přechází do sedu (kleku). Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla.

Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla.

Cvičení nijak nezatěžuje klouby!!!

BODY LAB

V této laboratoři Vám namícháme přesné složení pro zdravé a funkční tělo. Žádné pokusy, ale ověřené postupy. Za pomoci nejmodernějších pomůcek na poli funkčního tréninku Vás uděláme spokojenějšími než kdy dříve. Čeká na Vás vyvážený trénink pod profesionálním dohledem, u kterého se Vám zapotí i mozek.

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte