Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Zveme vás na halové Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí

Zveme vás na halové Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí 

Zveme vás na halové Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí

Vážení sportovní přátelé, tenisté,

po koronavirové pauze po 3 letech můžeme v OMEGA centru opět uskutečnit Halové Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí jako vyvrcholení halové turnajové sezóny.

Dovolte nám pozvat vás do OMEGA centra sportu a zdraví, kde v termínu 1.-3.4.2022 propuknou napínavé tenisové boje o titul mistrů ČR neregistrovaných tenistů. Budeme rádi, když přijmete naši výzvu bojovat s těmi nejlepšími amatérskými tenisty z Čech, Moravy i Slovenska a budeme tak společně pokračovat v tradici turnaje.

Turnaj se koná za finanční podpory Olomouckého kraje a města Olomouce. Děkujeme také všem reklamním partnerům a podporovatelům.

Kromě hlavních soutěží Mužská dvouhra, čtyřhra a Ženská čtyřhra jsme pro vás i letos připravili doplňkový turnaj čtyřher smíšených dvojic a dále doprovodný a společenský program, kde nesmí chybět sobotní večerní Players´ Party. Věříme, že hráči rádi využijí prostory fitness nebo možnost relaxace po náročném dni ve wellness, které naše centrum hráčům nabízí.

Co z pohledu tenistů předcházelo tomuto mistrovství?

V sobotu 26.3.2022 se konal poslední letošní halový turnaj dvouher. Hráči měli poslední šanci otestovat svou formu. Účastníci ze sebe vydali to nejlepší, co mohli. O velmi napínavé finále se postaral vítěz celého turnaje Jaromír Kříž, který zvládl otočit průběh finálového zápasu s Vítem Blažejem ze stavu 2:5 na neuvěřitelných 7:6. Ceny za 3. místo si odváželi Marcel Bryška a Michael Joch. Mezi hráči panovala velmi příjemná atmosféra, takže si turnaj velice užili.

Těšíme se se všemi na viděnou na Halovém mistrovství ČR. Kdo se ještě nepřihlásil, je nyní ten nejvyšší čas zakliknout svou účast na www.malyopen.com.

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte