Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

ZVEME VÁS NA MISTROVSTVÍ ČR NEREGISTROVANÝCH TENISTŮ S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

ZVEME VÁS NA MISTROVSTVÍ ČR NEREGISTROVANÝCH TENISTŮ S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

ZVEME VÁS NA MISTROVSTVÍ ČR NEREGISTROVANÝCH TENISTŮ S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

Vážení sportovní přátelé, tenisté,

po roční pauze se opět v OMEGA centru sportu a zdraví uskuteční Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů s mezinárodní účastí jako vyvrcholení antukové turnajové sezóny.

Dovolte nám pozvat vás do OMEGA centra sportu a zdraví, kde v termínu 2.-4.9.2022 propuknou napínavé tenisové boje o titul mistrů ČR neregistrovaných tenistů. Budeme rádi, když přijmete naši výzvu bojovat s těmi nejlepšími amatérskými tenisty z Čech, Moravy i Slovenska a budeme tak společně pokračovat v tradici turnaje.

Turnaj se koná za finanční podpory Olomouckého kraje a statutárního města Olomouce. Děkujeme také všem reklamním partnerům a podporovatelům.

Kromě hlavních soutěží Mužská dvouhra, čtyřhra a Ženská čtyřhra jsme pro vás i letos připravili doplňkový turnaj čtyřher smíšených dvojic a dále doprovodný a společenský program, kde nesmí chybět sobotní večerní Players´ Party. Věříme, že hráči rádi využijí prostory fitness nebo možnost relaxace po náročném dni ve wellness, které naše centrum hráčům nabízí.

Těšíme se se všemi na viděnou na Mistrovství ČR. Kdo se ještě nepřihlásil, je nyní ten nejvyšší čas zakliknout svou účast na www.malyopen.com.

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte