Aplikace
Moje OMEGA
Kalendář akcí v OMEGA centru
15. 07.
08:00 - 15:00
antukové kurty

Mezinárodní tenisový turnaj UTR

Nová série Universal Tennis turnajů s dotací 25.000 USD

Mezinárodní tenisový turnaj UTR

Drazí tenisoví fanoušci,

série inovativních turnajů UTR s dotací 25.000 USD si získává stále větší oblibu. V pondělí 15.7.2024 na antukových kurtech OMEGA centra odstartuje další ze série UTR turnajů, tentokrát v kategorii žen

Přijďte fandit českým hráčkám, které budou tvořit polovinu zúčastněných. Nastoupí Nikola Břečková, odchovankyně ITS Tennis Academy, která několik UTR turnajů u nás již vyhrála. Lucii Urbanovou a Anetu Laboutkovou známe již z turnaje ITS CUP. Určitě přijďte fandit svěřenkyním naší tenisové akademie ITS Tennis Academy

Akademie ITS Tennis Academy se snaží organizovat tyto turnaje, aby podpořila český juniorský tenis a domácí svěřenci akademie měli možnost odehrávat domácí zápasy a za turnaji necestovali daleko. Odměnou poté je vítězství domácích hráčů a silně obsazený turnaj. 

V čem jsou turnaje UTR jiné? To, co tyto turnaje odlišuje, je zavedení systému skupin, který hráčům zaručuje minimálně pět zápasů během týdne. To nejen zvyšuje soutěžního ducha, ale také poskytuje našim divákům jedinečnou příležitost sledovat vynikající výkony profesionálních hráčů, kteří se na kurtu utkávají den co den.

Během léta i zimy naše kurty hostily přítomnost tenisových legend i vzestupujících hvězd. Ikona Lukáš Rosol, bývalý 26. hráč ATP a současně 38letý hráč, předvedl své nadčasové dovednosti, okouzlující naše publikum každým úderem. 

Stejně působiví byli hráči z ITS tenisové akademie, kteří nejen obstáli, ale také zvítězili nad zkušenými profesionály. Oleg Prihodko, 26letý talent pod vedením hlavního trenéra Michala Kadláčka, triumfoval ve dvou ze tří turnajů UTR. Jeho skvělý výkon mluví za vše o kvalitě tréninku a odbornosti našeho partnera, tenisové akademie ITS.

Ve třetím turnaji UTR Oleg Prihodko ve finále podlehl dalšímu českému tenisovému maestru, Petru Michnevovi, bývalému 229. hráči ATP.

Těšíme se na vás každý den od 8:00 v našem OMEGA centru sportu a zdraví od 15.7. do 21.7.2024. na týden tenisového kouzlení. Vstupné je ZDARMA!

 

 

Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte