wellness, masáže

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

thajské masáže

DÁRKOVÉ PUKAZY

Thajské masáže poukaz
Thajské masáže poukaz
Thajské masáže poukaz

Tradiční thajské masáže jsou nezapomenutelným zážitkem pro vaše tělo a mysl. Jsou zejména prostředkem k uvolnění celého organizmu a nastavení jeho nové rovnováhy.

Ochutnejte tradiční thajské masáže z rukou thajských masérek!

Rezervace jsou možné pouze telefonicky na recepci 585 205 700 / 800 nebo osobně na recepci centra. Rezervace jsou závazné, rezervaci lze zrušit minimálně 8 hodin předem, jinak bude účtován storno poplatek.

Typy masáží:

Popis masáží:

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou je ideální pro unavené, těžké či opuchlé nohy. Masírování reflexních bodů na vašich chodidlech pomáhá udržovat tělesnou rovnováhu, zlepšuje krevní oběh a zbavuje únavy. Kombinace masáže a reflexologie bude pro vaše nohy opravdovým požitkem.

Thajská masáž zad, ramen a hlavy

Tato tlaková masáž je zaměřena na unavené svaly v oblasti zad, ramen, hlavy a krku. Uvolněním ztuhlých svalů dosáhnete hluboké relaxace a odstraníte chronické svalové bolesti.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž používá metodu pasivního protahování spolu s masáží „energetických bodů“. Uvolňuje svaly, zlepšuje ohebnost kloubů a napomáhá celkové pružnosti. Tradiční thajská masáž uvolní vaše tělo a současně vyrovná váš energetický systém, takže se budete cítit odpočatě a zároveň plni energie.

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž spojuje prvky jemné a tradiční thajské masáže s účinky léčivých éterických olejů. Olej se do pokožky vstřebává i po masáži, tím prodlužuje její účinky a zanechává pokožku dlouhodobě vláčnou. Používáme výhradně oleje vyráběné v Thajsku.

Masáž pro maminky

Masáž pro maminky je podobná bylinné léčbě a je zaměřena především na problematické partie ženského těla. Nabízí skvělou možnost detoxikace těla po porodu, osvěžuje pokožku a pomáhá stimulovat krevní oběh. Vstřebáváním bylin uvolňuje poporodní bolesti (doporučeno od prvního měsíce po porodu).

Masáž pro těhotné ženy

Tato masáž je určena pro těhotné ženy, které trpí bolestmi, ztuhlostí a pnutím celého těla v průběhu těhotenství. Je to jemná masáž, která zbavuje ženy bolestí zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží. (doporučeno po třetím měsíci těhotenství)

Thajská bylinná kúra

Bylinná kúra je jednou ze základních součástí tradiční thajské medicíny. Přikládáním bylinných váčků na pokožku dochází k uvolnění svalové bolesti a ke zvláčnění pokožky. Jde o velice příjemnou relaxační masáž, která z těla odstraní škodlivé látky a vyčistí vaši pokožku.

Masérka: June

Pochází z města Kanchanaburi, kde se nachází známý most přes řeku Kwai z Druhé světové války. Tradiční thajské masáže se učila ve škole v Bangkoku. S masážemi má dlouhodobé zkušenosti a to jak z Thajska tak i z Japonska.

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím