Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Antuková sezóna startuje!

Od pátku 28.4.2023 otevíráme náš antukový areál pro všechny klienty. Přijďte vyzkoušet kurty a užijte si hru na čerstvém vzduchu. 😊

Antuková sezóna startuje!

Na co se můžeme letos v rámci OMEGA letní tenisové sezóny těšit?

 

 1. Antukový areál o 8 kurtech – čeká na vás areál s 8 antukovými kurty. Jeden kurt jsme rádi poskytli ve prospěch zvětšení našeho wellness. počasí nám pro vytvrdnutí kurtů moc nepřálo. Pomozte nám, prosím, na startu sezóny a pro první vaše hraní zvolte, prosím, klidnější styl hraní „z místa“. Zašlapávání děr a použití hrabla je samozřejmostí.
 2. Pravidelné antukové rezervace – startují v pondělí 1.5.2023. Kdo by měl zájem o pravidelné připravení rezervace a stabilní čas,  kontaktujte Janu Sovovou na tel: 602 515 603 nebo sovova@omegasport.cz.
 3. Tenisové turnaje pro závodní hráče – letos se můžete opět těšit na tradiční mezinárodní tenisový turnaj žen ITS CUP s dotací 60.000 USD v termínu 16.-23.7.2023.  Připravuje se také nová série turnajů pro hráče a hráčky s umístěním na žebříčku mezi 200 – 600 ATP/WTA.
 4. Mezinárodní ITF turnaj vozíčkářů – Navážeme na první loňský turnaj na našich kurtech a tenisové vozíčkáře přivítáme v termínu 8.-13.8.2023.
 5. Tenisové turnaje pro amatérské hráče – přihlaste se v neděli 4.6.2023 na turnaj dvouher v kategorii HARD nebo v kategorii MEDIUM pro mírně pokročilé tenisty. Přihlášky přes Janu Sovovou na www.malyopen.com.
 6. Tenisová akademie ITS Tennis Academy – vyzkoušejte tréninky s TOP tenisovými trenéry naší akademie (David Rikl, Jakub Novák – syn slavného Jiřího Nováka).
 7. Nová trenérská dvojice – nově můžete na našich kurtech potkat novou trenérskou dvojici Daniela Trčku a Jiřího Školoudíka, kteří se věnují profesionální přípravě závodních hráčů.

 

 

          Pravidla antukových kurtů – před startem antukové sezóny ještě zopakuji naše pravidla:

 

 • V zájmu zachování pohodlí a čistoty žádáme všechny hráče, aby obuv od antuky nazouvali až v prostoru při vstupu na antukové kurty. Rádi bychom udrželi v centru příjemné prostředí, a proto do centra a letních šaten není vstup s obuví od antuky povolen.
 • U letních šaten jsou připravené botníky pro Vaše přezůvky, nabízíme Vám tašky či jednorázové návleky na Vaši obuv.
 • I pro hru na venkovních kurtech je nutné projít přes hlavní recepci centra a vyzvednout si čipové hodinky.
 • Upozorňujeme hráče, že vyžadujeme správnou tenisovou obuv určenou na antukové kurty.
 • V případě deště je možné přesunout hru do tenisové haly. V takovém případě opět vyžadujeme odpovídající obuv do haly. Neakceptujeme očištěnou obuv od antuky.
 • Prosíme, aby všichni hráči tenisu respektovali klubový charakter našeho zařízení a zvyklosti tenisu, kde hra bez trička do půl těla je považována za nevhodnou.

 

 

 

Přeji krásný den a spoustu tenisových zážitků. Pro jakékoliv dotazy jsem tu pro vás 😊.

 

Jana Sovová

 

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte