Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

Chcete cvičit, ale nevíte, jak začít? V OMEGA centru najdete vše pod jednou střechou

Chcete cvičit, ale nevíte jak začít? V OMEGA centru najdete vše pod jednou střechou

Chcete cvičit, ale nevíte, jak začít? V OMEGA centru najdete vše pod jednou střechou

Rozhodli jste se, že v roce 2022 budete cvičit a žít zdravěji? Bojíte se, zda vám novoroční předsevzetí vydrží? Základem úspěchu je, vybrat si takové cvičení, které vás bude bavit, budete se na něj těšit, a u kterého budete chtít vytrvat. Skvělou volbou je návštěva OMEGA centra sportu a zdraví, které pod jednou střechou poskytuje ohromný počet volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě. Na jednom místě tak máte jedinečnou možnost vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity a zjistit, co je pro vás nejlepší. 

OMEGA centrum sportu a zdraví

Ať už jste ve cvičení úplný začátečník nebo jste se právě přestěhovali do Olomouce a přemýšlíte, kam zajít za sportem, tak by vaší pozornosti rozhodně nemělo uniknout OMEGA centrum sportu a zdraví, které za třináct let fungování získalo úctyhodnou řadu spokojených klientů. Tak proč se mezi ně nezapojit?

Prostorná a plně klimatizovaná fitness zóna

OMEGA disponuje rozsáhlým fitness centrem, ve kterém najdete nadstandardní vybavení vhodné pro začátečníky i pro sportovní profesionály. Stroje lze variabilně přizpůsobit každému na míru. Nechybí zde ani kardio zóna a prostor pro funkční trénink. A pokud se před cvičením chcete protáhnout někde v soukromí, tak je zde soukromý sál. "Nabízíme také možnosti využití osobního trenéra. Rozhodně bych ho doporučil začátečníkům, kteří se cvičením nemají velké zkušenosti. Trenér jim se vším poradí, ukáže, jak správně cvičit. Služby trenéra ale nejsou jen pro začátečníky, může je využít kdokoliv, kdo se chce dostat do formy. Stačí se jen na recepci fitness centra poptat, zda má nějaký zrovna volno, případně si s ním domluvit termín," vysvětlje marketingový manažer OMEGA centra Štěpán Havran.

Samotné fitness centrum se v OMEZE rozprostírá na ploše 900 m2.

Unikátní kruhový trénink

Pokud však patříte k úplným začátečníkům a máte strach, že ani přes rady trenérů si nebudete sami vědět rady, jak správně navolit zátěž, tak můžete vyzkoušet unikátní kruhový trénink milon, při kterém se vám stroje přizpůsobí přímo na míru. Během první návštěvy vám obsluha vysvětlí, jak vše funguje a údaje pro každý stroj nastaví na čipovou kartu. Vy pak už jen kartu přiložíte ke stroji, ten se automaticky přizpůsobí vašim parametrům a můžete začít cvičit. "Benefitem u milonu je také časová úspora. Celý trénink zabere 35 minut a procvičíte během něj všechny partie. A je skvělý i pro starší osoby. Chodí nám sem cvičit i klienti ve věku sedmdesát, osmdesát let. Navíc zde máme akci, kdy první 4 tréninky jsou zcela zdarma a pak se člověk může rozhodnout, jestli mu tento styl cvičení vyhovuje, a zda si koupí měsíční permanentku," říká Štěpán Havran.

Pestrý výběr skupinových lekcí

Další oblíbenou variantou cvičení je návštěva skupinových lekcí. "Nabízíme přes dvacet druhů skupinových lekcí s nejrůznějším zaměřením. Od oblíbených TRX, přes pilates a jógu po funkční trénink. Nabídku lekcí se snažíme neustále obměňovat a rozšiřovat, aby si každý našel to své. Máme dokonce i jógu pro muže, což je taková zajímavost, protože jógu převážně navštěvují ženy. Takže pokud by se pánové chtěli přihlásit, mají možnost," usmívá se Štěpán Havran. 

Rezervace na skupinové lekce, raketové sporty a další služby můžete online na www.omegasport.cz nebo pomocí aplikace Moje Omega. Aplikace slouží i k získání informací o cenách, termínech, důležitých kontaktech a k dobíjení kreditu na zákaznických účtech. Rezervaci lze udělat také přímo na recepci OMEGA centra.

Harmonogram jednotlivých lekcí včetně možnosti rezervace najdete vždy na webu a v aplikaci. Vyplatí se sledovat také sociální sítě OMEGY, kde se dozvíte aktuality o nově chystaných lekcích. Nové otevírací lekce je možné vždy vyzkoušet zdarma.

Kromě toho si v Omeze můžete dát do těla také při aerobiku, ale zajít si sem můžete zahrát i tenis, squash, badminton či stolní tenis nebo vyzkoušet na squashových kurtech wallyball a nohejbal. Velkou výhodou pro rodiče, kteří neseženou hlídání, je také dětský koutek.

Skupinové lekce se často obměňují, přičemž první máte vždy možnost vyzkoušet zdarma. Nejbližší je tento čtvrtek. 

Nutriční poradenství i bohatá wellness zóna

Pokud jste rozhodnutí, že kromě pravidelného cvičení budete jíst i zdravě a potřebujete poradit s přizpůsobením správného jídelníčku, tak jste opět na správné adrese. "Naše výživová poradkyně Anna Kopčáková připraví jídelníček přizpůsobený na míru klientovi na základě úvodní konzultace. Takže pokud se někdo s novým rokem chce vrhnout na dráhu zdravého životního stylu se vším všudy, tak by měl začít právě u správného stravování. Proměna stravovacích návyků a pravidelný pohyb je pak určitě klíčem k úspěchu," říká Štěpán Havran.

OMEGA centrum není zaměřené jen na sport, ale po náročném fyzickém výkonu zde můžete i uvolněně relaxovat a načerpat tak novou energii. V příjemném prostředí wellness zóny si můžete užívat vířivku, bazén s protiproudem i bylinnou či finskou saunu. "Ve společné sauně probíhají každé úterý, čtvrtek a neděli i pravidelné saunové ceremoniály a máme zde také finskou saunu určenou jen pro ženy. Kromě relaxu ve wellness pak klienti mohou využít i nabídku našich masérů. Máme zkrátka vše potřebné pod jednou střechou a už nemusíte jinam," usmívá se Štěpán Havran.

 

OMEGA centrum sportu a zdraví můžete navštívit třeba hned. Pokud patříte k úplným začátečníkům, tak vyzkoušejte několik aktivit a rozhodněte se, která pro vás bude nejlepší. Pokud vás třeba neosloví jóga, neznamená to, že cvičení pro vás není. Naopak se můžete najít v jiné aktivitě, která vás chytne za srdce. A věřte, že pak se na každou návštěvu centra budete těšit a z pravidelného cvičení se stane příjemný koníček. "Stálým klientům bychom pak doporučili zvážit členství v OmegaKlubu, které přináší slevy na veškeré sportovní aktivity i na konzumaci v kavárně, neomezený a volný vstup do wellness včetně ručníků zdarma a další benefity," vysvětluje Štěpán Havran.

Nebyli jste v OMEGA centru déle jak 2 roky nebo jste ho třeba ještě nikdy nenavštívili? Poslední lednový týden budete moct vyzkoušet libovolnou sportovní aktivitu úplně ZDARMA!

"Pro klienty, kteří u nás například z důvodu aktuální epidemiologické situace déle jak dva roky nebyli nebo pro zájemce, kteří OMEGA centrum ještě neměli možnost navštívit, jsme na poslední lednové dny přichystali týden otevřených dveří. V rámci něho budu moci od 24.1. do 30.1. vyzkoušet libovolnou sportovní aktivitu zcela ZDARMA," zve na závěr Štěpán Havran.

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte