Aplikace
Moje OMEGA
Akce a novinky

VÝSLEDKY TENISOVÉHO TURNAJE SÉRIE MALÝ OPEN

Výsledky tenisového turnaje série MalýOpen

VÝSLEDKY TENISOVÉHO TURNAJE SÉRIE MALÝ OPEN

sobotu 7.8.2021 OMEGA centrum žilo antukovým turnajem v rámci kvalifikace na Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů. Na 8 kurtech od rána bojovalo 32 hráčů o postup do hlavní soutěže turnaje. Na turnaji jsme mohli vidět vysoce kvalitní tenis a adeptem na vítěze byl téměř každý hráč. Hodně zápasů končilo nejtěsnějším poměrem v tie-breaku. Kromě hráčů z celé České republiky jsme zde uvítali i hráče z Německa, který bojoval v rámci „finále B“ o postup, avšak podlehl v něm budoucímu vítězi útěchy, rovněž nováčkovi turnaje, Adamovi Sekaninovi.

V hlavní soutěži si ceny za 3. místo odváželi Radim Kijonka a Vlastimil Crha. Vítězství a jasný postup turnajem si díky své bezchybné a pestré hře pohlídal Marcel Bryška, který ve finále porazil Aleše Vaculíka poměrem 6:2.

neděli 15.8.2021 ještě pokračuje série turnajů MalýOpen kvalifikačním turnajem čtyřher. Všichni hráči se však již nyní těší na blížící se Mistrovství ČR neregistrovaných tenistů, které se na kurtech v OMEGA centru sportu a zdraví uskuteční ve dnech 3.-5.9.2021.  Na veškeré turnaje se mohou zájemci hlásit přes www.malyopen.com.

Dokumenty ke stažení

Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte