Aplikace
Moje OMEGA

Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže ČR

1. června 2015

Na Hry VII. olympiády dětí a mládeže České republiky, které se konají ve dnech 15. - 18. 6.2015 v Plzni, byli nominováni jako jediní hráči z celého Olomouckého kraje dva hráči našeho klubu Jaroslav Chlubna a Jan Sklenář. Trénováním krajského výběru byl pověřen trenér našeho klubu Zdeněk Chumchal.

Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže ČR

Na Hry VII. olympiády dětí a mládeže České republiky, které se konají ve dnech 15. - 18. 6.2015 v Plzni, byli nominováni jako jediní hráči z celého Olomouckého kraje dva hráči našeho klubu Jaroslav Chlubna a Jan Sklenář. Trénováním krajského výběru byl pověřen trenér našeho klubu Zdeněk Chumchal.

http://odm.olympic.cz/2015

Zpět na badmintonové novinky
Zpět na všechny Akce a novinky