Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

Badminton

Do Olomouce jsme přinesli první speciální badmintonovou halu se čtyřmi kurty. Při hře oceníte nejen profesionální odpružený povrch od firmy VICTOR, ale také architektonické provedení haly s klimatizací. Parametry haly odpovídají mezinárodním standardům tak, že by se zde mohly pořádat vrcholná utkání a turnaje.

Dění v badmintonové hale lze sledovat z pohodlí křesel v druhém patře. Prosklená galerie je situována nad vstupem ve 2. patře, hráči tedy nebudou rušeni pohybem lidí v zorném úhlu svého pohledu. Diváci a doprovod mohou využít také celodřevěné lavice přímo za badmintonovými kurty.

Kurty jsou dále vybaveny digitálními hodinami, takže přesně víte, kolik času ještě zbývá, než přijdou následující hráči s rezervací.

Storno poplatky za zrušenou rezervaci: při odhlášení rezervace méně jak 24 hodin předem = 50 % ceny, méně jak 8 hodin = 100 % ceny.

Na tréninkovou činnost jsou připraveni badmintonoví trenéři se závodními zkušenostmi. K dispozici v centru je i badmintonová škola pro děti. Bližší informace získáte na recepci centra nebo na tel.: 603 972 356 (Jan Říha).

Organizujeme pravidelné turnaje pro příchozí hráče a také amatérskou badmintonovou ligu.

Oficiální trenéři badmintonu OMEGA:

Hroch Tomáš, tel.: 604 761 186
Jedzok Petr, tel.: 608 165 315
Chumchal Zdeněk, tel.: 721 861 749
 

Pozvánky na naše turnaje najdete také na stránkách badec.cz

Badmintonová VAŠE LIGA

Chcete se zdokonalit v badmintonu? Nebo si zahrát s protihráčem stejné úrovně? U nás v OMEGA centru si můžete zahrát regionální amatérskou badmintonovou ligu. Přihlášky a více informaci zde .

 

 

Nová rezervace