Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

Squash

Nabízíme vám hru v nejhezčím squashovém prostředí v Olomouci. Hraje se na třech kurtech od firmy ASB. Celý prostor poskytuje vysoký komfort hry pro hráče. Dostatečná velikost prostor pro rozcvičení a zázemí za kurty svědčí o odborné architektonické přípravě projektu.

Diváky potěší přehledností a dostupností. Ke sledování mají na výběr hned několik pohledů. Jednak ze židliček či pohovek u squashových kurtů ale také z prostorné galerie ve 2. patře.

Návštěvníky, kteří se touží zlepšovat ve své technice, uspokojíme ve spolupráci s týmem profesionálních trenérů, kteří získali certifikaci České squashové asociace. Poskytujeme osobní trénování hráčů všech věkových skupin, pro ty nejmenší je k dispozici squashová škola.

Organizujeme pravidelné turnaje pro příchozí hráče a také amatérskou squashovou ligu. V našem centru působí a tréninkovou činnost vyvíjí několik olomouckých závodních týmů a také Squashový klub mládeže Olomouc. Bližší informace získáte na recepci centra nebo na tel.: 603 972 356 (Jan Říha).

Oficiální trenéři squashe v OMEGA centru

Krátký Jaroslav, tel: 608 776 210
Šauer Miloš, tel: 608 323 533

Nová rezervace