Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

ITS CUP – ITF turnaj žen

OMEGA centrum sportu a zdraví ve spolupráci s tenisovou akademií ITS Tennis Academy uspořádala již více jak 10 ročníků mezinárodního tenisového turnaje žen ITS CUP.

Hráčky si v rámci kategorie turnajů ITF rozdělují pravidelně nejvyšší možné dotace na prize money  od 50.000 USD do 100.000 USD.

Na našem turnaji se diváci potkají se známými hráčkami českého tenisu. Díky vyhraným bodům do WTA žebříčku také podporujeme české mladé naděje, které se tak posunou do vysněné TOP 50 nebo TOP 100. Diváci se tak na olomouckém turnaji seznámí s hráčkami, které v blízké době uvidí na grandslamových turnajích nebo v týmu českého FED CUPu. Příkladem z minulých let může být Denisa AllertováKarolína Plíšková či Barbora Strýcová. Tváří turnaje se několikrát stala hráčka Petra Cetkovská. Českými hvězdami posledních ročníků se staly Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková či Lucie Hradecká

Kromě hráček jsme na minulých ročnících potkali i další tenisové osobnosti. Svou dceru přijel na turnaj podpořit slovenský trenér Marián Vajda, který byl součástí trenérského týmu Srba Novaka Djokoviče. Trenérka Jana Novotná, vítězka Wimbledonu 1998, dovedla na ITS CUPu 2015 svou svěřenkyni Barboru Krejčíkovou k prvnímu vítězství na okruhu turnajů s dotací 50.000 USD. 

Od roku 2019 se soustředíme na organizaci turnajů ITS CUP s menšími dotacemi prize money 15.000 USD a 25.000 USD, abychom podpořili nové české začínající naděje. V roce 2019 jsme poprvé uspořádali také halový turnaj mužů.

Více o turnaji naleznete na  itscup.cz.

Tisková zpráva z jubilejního 10. ročníku turnaje ITS CUP 2018 - ke stažení zde

 

Nová rezervace