Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

Klub stolního tenisu Olomouc

Stolní tenis je nejrozšířenějším sportem na světě, jak co do absolutního počtu hráčů, tak do počtu zemí, ve kterých se oficiálně hraje. Je to sport komplexní, být dobrým stolním tenistou neznamená jen umět „pinkat“, ale také být rychlý, mít skvělou koordinaci, postřeh, předvídavost, hráčskou chytrost,…

Toto vše vás v Klubu stolního tenisu naučíme. Začínáme s malými dětmi okolo 5-tého roku věku. Naše tréninkové jednotky se snažíme vést pestře – běháme, skáčeme, házíme, hrajeme hry zaměřené na rychlost, koordinaci, reakci, tak abychom byli připraveni na hru za stolem. Se staršími dětmi hrajeme více na stolech, ale stále klademe důraz na všestrannou sportovní přípravu. I přes velkou skupinu dětí je u nás zabezpečen individuální přístup, zároveň se děti učí být součástí kolektivu.

Nás trenérský tým má zkušenosti jak z výkonnostního, tak vrcholového stolního tenisu na té nejvyšší úrovni. Zároveň externě spolupracujeme se špičkovými českými a zahraničními trenéry. Využíváme rovněž služeb olomouckého baletního studia Balet Art Studio Lenky Bazger, které pro nás připravuje speciální cvičení pro stolní tenisty.

Mladí hráči z KST Olomouc se účastní nejrůznějších turnajů od regionální až po mezinárodní úroveň. Klub sám je organizátorem mezinárodního kempu Table Tennis International Camp a mezinárodního turnaje Czech U11 & U13 & U15 Open.

Klub bude v roce 2023 pořádat Akademické mistrovství Evropy.

 

TRÉNINKY

Pingpongová školička (5 – 8 let) – tréninky 1x až 2x týdně

Pingpongová škola (od 8 let) – tréninky 2x týdně, účast na turnajích, mistrovských utkání

Výkonnostní hráči (od 12 let) – pro skupinu hráčů, která nemá vysoké soutěžní ambice, ale může absolvovat kromě běžných tréninků spoustu regionálních a krajských turnajů

Individuální lekce – nabízíme jak pro děti, tak pro dospělé.

 

KONTAKT

Tel: 602 451 577

Email: kstolomouc@tabletennis.cz

Pro aktuální informace či dotazy sledujte naše klubové stránky www.kstolomouc.cz

Nová rezervace