Aplikace
Moje OMEGA

Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže ČR v Plzni

Ve dnech 15. - 18. 6. 2015 se pod vedením trenéra Zdeňka Chumchala zúčastnili hráči našeho oddílu her VII. letní olympiády děti a mládeže České republiky, které se konaly v Plzni.

Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže ČR v Plzni

Ve dnech 15. - 18. 6. 2015 se pod vedením trenéra Zdeňka Chumchala zúčastnili hráči našeho oddílu her VII. letní olympiády děti a mládeže České republiky, které se konaly v Plzni. Místo zraněného Honzy Sklenáře byl společně s Jaroslavem Chlubnou nominován Martin Chumchal. I když se do bojů o medaile neprobojovali tak již samotná účast je pro ně velkým úspěchem, zvláště když badminton byl zařazen do programu letní olympiády dětí a mládeže poprvé.

Zpět na badmintonové novinky
Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte