Aplikace
Moje OMEGA

Hodnocení podzimní části sezóny trenérkou Eliškou Maixnerovou

Naši hráči se během celého podzimu účastnili mnoha turnajů. Pro představu se jezdí na turnaje téměř každý víkend, vždy se najde nějaký turnaj, na který se se mohlo jet. Malý přehled můžete vidět niže. Jsem ráda, že naši starší hráči jezdí a sbírají cenné výhry a mladší začínají jezdit a sbírat zkušenosti.

Hodnocení podzimní části sezóny trenérkou Eliškou Maixnerovou

Naši hráči se během celého podzimu účastnili mnoha turnajů. Pro představu se jezdí na turnaje téměř každý víkend, vždy se najde nějaký turnaj, na který se se mohlo jet. Malý přehled můžete vidět niže. Jsem ráda, že naši starší hráči jezdí a sbírají cenné výhry a mladší začínají jezdit a sbírat zkušenosti. 

Září
1.9.2018 GPC U15 v Šumperku a Vojta přiváží 3. místo ze čtyřhře a 5. místo z mixu
2.9.2018 GPC U17 v Lanškrouně, Denča získává krásná dvě 5. místa
15.9.2018 GPC U17 v Karviné se dostala na 3 místo ve čtyřhře Barča
22.9.2018 Martin bojuje na GPC U15 v Přerově
23.9.2018 Barča zlepšuje své výsledky a veze stříbro ze čtyřhry na GPC U19 v Chropyni

Říjen
13.10.2018 GPC U13 v Přerově získávají své premiérové zkušenosti Ema, Ema, a Jenda. Jsem moc ráda, že vyrazili, a že nikoho turnaj neodradil, naopak motivoval do dalšího snažení
fotky: https://photos.app.goo.gl/S2v3UP3Dsx7sfjGU8
20.10.2018 na Oblastní přebor U15 v Českém Těšině vyrazila naše silná trojice Martin, Vojta, Adam, na cenný kov jsme ale nedosáhli.

Listopad
18.11.2018 jsme pořádali Oblastní přebor U17 v Olomouci, kde jsme měli hodně zástupců. Své sily zde poměřili Martin, Vojta, Adam, Barča, Denča a Petr. Oběma hráčkách se podařilo dosáhnout i na medailové pozice, kdy broznové medaile získaly ve čtyřhře a pro Denču dokonce i v obou dalších disciplínách.
18.11. 2018 současně vyrazili dva mladší a odvážní zástupci našeho klubu do Brna mezi žraloky. Junior Cup opět pořádal brněnský oddíl Badminton Sharks. Šimon  a Jakub si vedli velice pěkně, kdy každý z nich získal nemálo bodů a celkově tak Šimon byl na 5.místě a Jakub na místě 8.
24.11.2018 si Denča připisuje další cenné body a z GPC U17 v Klimkovicích veze tři 3.místa. Na turnaji byla taky Barča, ale díru do světa tentorkát neudělala.
25.11.2018 GPC pořádané v Klimkovicích hostilo hráče z celé Moravy. Patřili mezi ně i naši kluci, Šimon , Adam a Martin. Jsme moc rádi, že se kluci snaží jezdit na turnaje, sbírat cenné zkušenosti a i když jsou někdy soupeři nad jejich síly, jedou znova. Martin s Adamem dokonce dosáhli na 5.místo ve čtyřhře, což je velice pěkný výsledek.

Prosinec
8.12.2018 bratři Martin a Vojta hájili naše barvy na GPC U15 v Ostravě, kde proběhl přemiérově turnaj této úrovně.
16.12.2018 se konal druhý ročník vánočního turnaje rodičů s dětmi. Stejně jako v loňském roce jsme měli velice hojnou účast. Celkem 16 párů porovnalo své síly ve čtyřech skupinách, kdy hrál každý s každým a z některých skupin se pak ještě postupovalo do pavouka, aby si všichni dostatenčě zahráli. Vítězové jednotlivých skupin pak jsou Chumíci, Rychlé rakety, Perníčci a Bambule. Jsme rádi, že měli rodiče možnost si zahrát náš oblíbený sport, že zjistili, jak se za rok jejich děti zlepšily, a že jsme mohli společně strávit 3.adventní neděli.

Tento týden tréninky ještě máme (18., 19., 20.12) a první trénink pak bude ve čtvrtek 3.1.2019.

Eliška

Zpět na badmintonové novinky
Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte