Aplikace
Moje OMEGA

3. kolo Přeboru SmBaS družstev žáků

V sobotu 5. 10. naše družstvo žáků vyrazilo do daleké Vendryně na 3. kolo družstev žáků.

3. kolo Přeboru SmBaS družstev žáků

V sobotu 5. 10. naše družstvo žáků vyrazilo do daleké Vendryně na 3. kolo družstev žáků. Postupně se tým utkal s protihráči z B.O.Chance, Českého Těšína, Badminton Akademie Olomouc B, Kopřivnice a Klimkovice B. I když se celkově nepodařilo porazit žádný z týmů, naši hráči v průběhu dne postupně zlepšovali své výkony, zlepšovali se v pohybu na kurtě i prodlužovali výměny. Všechny tyto aspekty ukazují na pomalé, ale jisté zlepšování se každého z hráčů. Ale jak všichni viděli, je ještě potřeba hodně práce.

Zpět na badmintonové novinky
Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte