Aplikace
Moje OMEGA

Družstva žáků 3., 4.kolo

BK OMEGA Olomouc

Družstva žáků 3., 4.kolo

VENDRYNĚ

Náš první turnaj družstev v tomto školním roce byl zkouškou toho, jak jsme v létě trénovali a jak jsme se v září stihli aklimatizovat. Někteří tento proces zvládli lépe, jiní hůře, ale tak už toho chodí.

V sobotu 16. září jsme vyrazili do Vendryně. Jako vždy byla naše výprava v duchu vtípků a dobré nálady. Možná právě díky tomu jsme hravě zvládli to, že hrajeme až druhé kolo a tak máme dost času se rozehrát. Jen teda malým mínusem i tak zůstalo brzké vstávání.

A jako vždy nesměly chybět ani gumové bonbony. Jestli jsou bonbony zdrojem energie, díky které hráči poté předvádí své nejlepší výkony...kdo ví? Jestli ano, budeme v této tradici rozhodně pokračovat.  

Některé výkony se povedly více, některé méně, ale hlavní je, že si všichni celý den užili, a že i přes zdravotní překážky jsme všichni v pořádku odjeli domů s úsměvem na tváři. I takové výzvy patří ke sportu a je krásné vidět, jak celý tým se postará a podpoří, když je třeba. My, trenéři, jsme moc rádi, když můžeme být u toho, jak naši svěřenci překonávají své překážky. Každý bojuje s něčím jiným a je hezké vidět, když se podaří jakékoli malé vítězství.

 

ORLOVÁ

V sobotu 7. října jsme vyrazili na turnaj mladších družstev žáků do Orlové-Lutyně. Přestože jsme dorazili brzy ráno, na příležitost ukázat naše badmintonové dovednosti jsme si museli počkat. Ale stálo to za to. Podařilo se nám několik zápasů vyhrát, některé prohrát a pár jich skončilo remízou. Všeho bylo tak akorát. 

Událo se mnoho utkání, která se hrála na 3 sety, nebo která skončila velmi těsně. Někdy v náš prospěch a někdy ne. Ovšem na ukončení sezóny to byl důstojný turnaj. Všichni hráči si snad odnesli mnoho hezkých vzpomínek, zkušeností a poznatků. Současně doufáme, že všechna zranění a těžkosti povedou k naší posile.

Jsme rádi, že víc jako polovina týmu zůstane i do příštího roku stejná. Hráči tak budou mít šanci zúročit zkušenosti z letošního ročníku a třeba i být oporou těm mladším.

Starším hráčům děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme hodně sil do tréninku, odvahy bojovat i radosti z pohybu.

 

Za BK Omega Olomouc

Ema B., asistentka trenéra (text doplněn hlavní trenérkou Eliškou)

Zpět na badmintonové novinky
Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte