Aplikace
Moje OMEGA

Napsali o nás

„…byl jsem sám překvapen, že už jsem na milonu po 1000. Abych řekl pravdu, kolikrát se mi taky vůbec nechce, ale jsme vždy rád, že se dokopu a jdu – asi podle hesla „Když nemůžeš, tak přidej“. A i když se třeba člověk nezlepšuje, tak se minimálně udržuje v pohybu.“ R.N.

„…A proč mě cvičení milon tak vyhovuje? Hlavní přínos vidím v tom, že mohu přijít kdykoli v průběhu otevírací doby (a tato je dostatečně dlouhá) a nemusím být vázáná na konkrétní čas, který když promeškám, tak mám smůlu. Další výhodu spatřuji v tom, že si nemusím pamatovat zátěž na jednotlivých přístrojích, prostě vložím naprogramovanou kartu a vše se nastaví samo, no prostě SUPER! A v neposlední řadě jste to vy všichni, které na cvičení pravidelně potkávám a kteří mě motivují ve cvičení dál pokračovat, protože i já zažívám občasné krize, kdy se mi cvičit moc nechce.“ A.K.

„Bez milonu si již nedokážu představit život. Stal se mou součástí a pokud se týden nedostanu ke cvičení, jsem nervózní a mám špatnou náladu. Cvičení mi vyčistí hlavu od starostí a dodá mi energii.“ J.H.

„Milon je pro mne nejpřijatelnější varianta fyzické aktivity, která vede k procvičení celého těla s viditelnými výsledky a bez velké časové náročnosti.“ M.P.

„Milon je první cvičení, které mě i mého manžela natolik pohltilo, že jsme se na něm stali závislí. Pokud nejdeme minimálně 2x týdně cvičit, tak nám už opravdu chybí. Také nám vyhovuje, že můžeme chodit cvičit kdykoli máme čas a nejsme limitováni předem daným časem.“ J.N.

„Milon mi vyhovuje z několika důvodů: možnost rozcvičení/rozehřátí ve fitku, mohu přijít kdykoli, nejsem na nikoho vázán, každý si s pomocí trenéra nastaví úroveň cvičení dle svých možností, sledování svých výkonů přes mobilní aplikaci. Pro mě osobně je to velmi solidní pravidelný doplněk k ostatním sportovním aktivitám.“ R. O.