Aplikace
Moje OMEGA

Kvalitní reprezentace našeho klubu na Mistrovství ČR do 13 let

Vojta Minář o víkendu hájil barvy našeho klubu v Liberci na MČR, kde spolu s Ondrou Lubeníkem z Opavy nastoupil do čtyřhry chlapců.

Kvalitní reprezentace našeho klubu na Mistrovství ČR do 13 let

Vojta Minář o víkendu hájil barvy našeho klubu v Liberci na MČR, kde spolu s Ondrou Lubeníkem z Opavy nastoupil do čtyřhry chlapců. Los jim přidělil třetí nejvýše nasazený pár z Prahy Hnilica Petr, Bláha Tomáš. Kluci hráli velice pěkně, zápas prohráli s pozdějšími medailisty v poměru 16:21, 19:21. Hráli aktivně, snažili se o agresivní útok, i když zde byly jisté mezery, které zkusíme do příště odstranit. Další mezerou, která je u velké části hráčů je podání a příjem, ale důležitý start je to zjistit, a pak už se i v tréninku dá lépe koncentrovat na „tak nudný nácvik“, kterým právě podání a příjem je.

Jsem moc ráda, že Vojta mohl přičichnout kvalitnímu českému badmintonu a doufám, že ho to nakopne k další práci a brzy se přidají další, kteří začnou jezdit na celorepublikové turnaje.

Eliška

Na ostatní výsledky se můžete podívat na níže uvedeném odkazu:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=0CD2CDF4-AB08-4132-8586-E25A734372D2

Zpět na badmintonové novinky
Zpět na všechny Akce a novinky
Pondělí–pátek 6.00–22.00 h
víkend/svátek 7.00–22.00 h
Pro více informací volejte