skupinové aktivity

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 12

Zájemci o členství, více info zde

TRX


trx 2 TRX 7 2020-06-10-5-web.jpg 2020-01-22-3-web.jpg


Zapojte do tréninku váhu svého těla a vyzkoušejte speciální lekci funkčního tréninku určenou pro individuální nebo skupinovou formu. Budujte funkční sílu a vytrvalost spojenou s rozvojem stability, koordinace, flexibility a mobility. Cvičení je vhodné pro všechny úrovně fyzické zdatnosti, zátěž si přizpůsobujete sami.

Rozvrh lekcí najdete ZDE. Rezervujte si svůj trénink pod tímto odkazem.

Co je to TRX?

Význam těchto tří písmen je zkratka pro Total – body Resistence Exercise. V překladu to znamená "cvičení s odporem vlastního těla“. TRX je cvičební pomůcka, která má kořeny ve vojenských jednotkách amerického námořnictva, kde bylo nezbytné vymyslet cvičení na minimálním prostoru bez činek a strojů a přitom procvičit celé tělo. Tvoří ji pevné nastavitelné popruhy a madla pro ruce a nohy univerzálně použitelné pro každý druh postavy. TRX lze zavěsit kamkoliv a můžete s ním provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel vašeho těla oproti závěsnému bodu a vaše tělesná hmotnost.

Po celou dobu je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech anatomických rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak. Díky tomu, že si každý může regulovat velikost zátěže (procento tělesné hmotnosti), se kterou cvičí, je TRX vhodný pro všechny úrovně fyzické zdatnosti.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je pravdou. Kromě hmotnosti těla a gravitace TRX využívá prvky nestability pro posílení svalů stabilizačního systému. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno svalstvo břicha, zad a trupu (stabilizační svaly) a navíc se zlepšuje i flexibilita, koordinace a rovnováha. TRX procvičí nejen svalové partie, na které se zaměřujete při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly, o kterých jste doposud ani nevěděli. Cvičení na TRX je možné zpestřit dalšími cvičebními pomůckami, jako jsou stepy, BOSU nebo overbally.

TRX® Suspension training je pozvánkou pro ty, kteří hledají novou motivaci, výzvu nebo pestrou, zábavnou formu pro zlepšení kondice či chtějí poměřit své dovednosti a schopnosti v tréninkové skupině.

TRX – 60 minut: 110 Kč/člen, 135 Kč/nečlen (SÁL 1)

TRX INSTRUKTOŘI - Radek Šimčík, Marcela Hrbáčková, Martin Vacek, Míša Schwarzová, Romana Šprinclová, Barbora Dušková


Marcela Hrbáčková a Martin Vacek Radek Šimčík misa-schwarzova-001.jpg Barbora Dušková Romana Šprinclová


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Nabídky partnerů


MiFin
VIP KURZY na EUR a USD již od částky 5.000,- Kč

více informací »

MiFin
všechny nabídky »

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím