Aplikace
Moje OMEGA
Skupinové aktivity

AEROBIK KLUB OLOMOUC - sportovní aerobik

 

Nevíte, jaký druh aktivity zvolit pro vaše děti? Neváhejte a přijďte vyzkoušet komerční a sportovní aerobik do klubu AK OLOMOUC. Posláním klubu je spojit zdravotně rekreační pohybovou činnost s profesionálním sportem.

Jsme nejlepší klub roku 2012, 2013 a 2015 v soutěži Mistry s mistry. V roce 2018 jsme získali na Mistrovství světa 2. místo ve sportovním aerobiku trio 11-13 let. Ve stejném roce naše závodnice získaly dvakrát 2. místo na Mistrovství Evropy v kategorii trio 11 - 13 let a 14 - 16let a 3. místo ve sportovním aerobiku sólo 11 - 13 let. V roce 2019 naše sestava performance CAPITAN AMERICA získala na Mistrovství světa 4. místo a 2.místo na Mistrovství Evropy.

AEROBIK KLUB OLOMOUC pořádá nábor do svých hodin během celého roku:

  • Přípravka (3 - 7let)
  • Přípravka (8 – 11let)
  • Přípravka (12 a více let)
  • Závodní aerobik

Sebou na první lekci:

Sportovní oblečení (elastické), boty s bílou podrážkou a pití 

Kategorie Přípravka: 

Trénuje se jednou nebo dvakrát týdně pod vedením profesionálních trenérů v sálech OMEGA centra sportu a zdraví. Děti dostanou základy aerobiku, gymnastiky, baletní a atletické průpravy. Pokud bude snaha ze strany dítěte, může být kdykoliv během školního roku přehozeno do závodního aerobiku. 

Klademe důraz na zlepšování pohybových schopností dítěte, zejména na rozvoj koordinace, kondice a flexibility. Děti se naučí ovládat své tělo, rozvíjet hudební cítění a pohybovou všestrannost, kterou pak můžou uplatnit následně při sportovním aerobiku nebo při jiné jakékoliv sportovní aktivitě.

Kategorie Závodní aerobik: 

Trénuje se třikrát nebo čtyřikrát týdně pod vedením profesionálních trenérů v sálech Omega centra sportu a zdraví nebo Fitcentru Na Tribuně. Během celého roku se účastníme různých soutěží jako Mistry s mistry, Fisaf, Děti fitness a jiné. 

Pokud byste měli zájem o závodní aerobik, je potřeba individuální konzultace - Prosím volejte hlavní trenérce Ing. Michale Schwarzové.

Informace:

Ing. Michala Schwarzová, tel: 776 334 024, skupinovky@seznam.cz

Více informací (rozpisy, ceníky, přihlášky) na www.aerobikolomouc.cz

Nová rezervace