Aplikace
Moje OMEGA
Skupinové aktivity

HOT & WARM

 

HOT a WARM LEKCE se cvičí v sále 3 ve speciálně vyhřívaném prostoru. HOT lekce při teplotě 38-42°C, WARM lekce při teplotě 25-35°C. Kapacita sálu je 15-17 osob.

Cvičení v teple má mnoho pozitivních zdravotních účinků:

  • Čistí lymfatický systém
  • Stimuluje činnost endokrinních žláz
  • Detoxikuje tělo od škodlivých látek
  • Posiluje imunitní systém
  • Snižuje krevní tlak a zlepšuje krevní oběh
  • Intenzivně prokrvuje všechny orgány v těle
  • Zlepšuje funkci kloubů, vazů a šlach
  • Snižuje potíže s nespavostí, diabetem, migrénou, artritidou i astmatem

HOT a WARM LEKCE mají vynikající estetické účinky, odbourávají tuk, redukují celulitidu a zlepšují kvalitu pokožky. Na tyto lekce je povinné nosit 2x velké ručníky!!!!!

 

HOT/WARM CORE - Soňa Suchánková, Eva Celtová

Core je statické cvičení s vlastní váhou těla ve speciálně vyhřívaném prostoru zaměřené na formování postavy, redukci tělesného tuku, redukci celulitidy, zlepšení kvality pokožky, zvýšení kondice a odstranění bolestí zad. Core cvičení využívá zejména balanční cviky pomocí pomůcek jako je BOSU, overbal, expander, které zaručí mimo výše uvedené výhody i zpevnění hluboké svalstva středu těla. Cvičení v teple dokonce snižuje chuť k jídlu a spálíte při něm dvakrát více energie než při cvičení v běžné teplotě. Mezi další přednosti a výhody cvičení Hot/Warm Core je rychlejší zahřátí svalů, šlach a kloubů a rychlejší nastartování metabolismu. Hot/Warm Core vám také zajistí odplavení škodlivých látek z těla, pročistí lymfatický systém, zvýší kapacitu plic, zlepší imunitu a krevní oběh. Cvičení a formování postavy v teple je navíc příjemným relaxačním a antistresovým zážitkem, které vás v nevlídném podzimním počasí a zimních mrazech příjemně nabije novou energií a naladí dobrou náladou a endorfiny. Cvičení trvá 60 minut.

HOT/WARM YOGA - Jana Vykydalová, Radka Holíková, Vendula Slaná

Ve speciálně vyhřívaném prostoru na teplotu 38-42°C si zacvičíme sestavu po sobě navazujících ásan a několik dechových cvičení. Pozice jsou sestavené tak, aby protáhly a posílily celé tělo. Hot/Warm yoga vychází z klasické hatha yogy. Cvičení yogy v teple má oproti klasickému cvičení desítky zdravotních pozitivních účinků. Čistí lymfatický systém, stimuluje funkci endokrinních žláz, detoxikuje tělo od škodlivých látek, posiluje imunitní systém, snižuje krevní tlak, zlepšuje krevní oběh, intenzivně prokrvuje všechny orgány v těle a zlepšuje funkci kloubů, vazů a šlach. Cvičení je vhodné na odstranění nebo snížení potíží s nespavostí, diabetem, migrénou, artritidou a astmatem. Cvičení v teple dokonce snižuje chuť k jídlu a spálíte 3x více energie než na aerobiku. Má vynikající estetické účinky na odbourávání tělesného tuku, redukci celulitidy a zlepšování kvality pokožky. Cvičením v teple uvolníte mysl, zbavíte se stresu a deprese. Hot yogu cvičíme 90 minut. 

Nová rezervace