Aplikace
Moje OMEGA
Skupinové aktivity

POSILOVACÍ & FUNKČNÍ TRÉNINK

 

Video ukázka lekce: 

Pavel Krejčíř, Soňa Suchánková, Eva Celtová

Problem zones, Břicho express, Body workout - Simona Dřímalková, Marcela Hrbáčková

Tyto lekce jsou zaměřeny na cvičení břicha, boků a hýždí. Jedná se o systém cvičení na tvarování a formování postavy s hubnoucími účinky, které v poslední době plní sály všech fitness center. Cvičení neobsahuje žádnou choreografii a nemusíte umět žádné názvosloví. Ke cvičení se využívají různé cvičební pomůcky jako činky, tyče, stepy, bosů, gumy na posilování, overbally, fitbally.

Interval workout - Eva Celtová, Míša Schwarzová

Je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase – 14 minut. Cvičení se skládá ze šesti až sedmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Klíčem k efektivitě cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cvičením. Zapojíte všechny svalové skupiny, kvalitně nastartujete odbourávání tuků.

Funkční trénink - Pavel Krejčíř

Fenomém posledních let, kdy cvičení, které je zaměřené na kondici a na svalovou koordinaci vychází z běžných pohybů, které člověk provádí ve všech 3 rovinách. Cvičení tak respektuje přirozený pohyb člověka a zaměřuje se na efektivní zapojení všech svalových skupin do pohybu. Díky tomu dochází ke komplexnímu rozvoji těla a velice efektivní zvyšování kondice a kvalitnímu rozvoji svalového aparátu. Používájí se pomůcky jako TRX, RIP, kettlebells, powerbag, plyobox, volné váhy, Gun-ex, lebert atd.

Břišní pekáč (Bosu®)- Soňa Suchánková

Bosu cvičení je intenzivní cvičební lekce s využitím balanční podložky BOSU. Cvičení komplexně posílí celé tělo, zlepší funkci kardiovaskulárního systému, posílí hluboký stabilizační systém, formuje problémové partie a speciálně břišní svalstvo.

Kruhový trénink - Eva Celtová

Během této skupinové lekce postupně procvičíte na předem daných stanovištích v různých časových intervalech svalové partie horní i dolní poloviny těla, a to silově i dynamicky, vše pod odborným vedením osobního trenéra. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé.

 

 

Nová rezervace