Aplikace
Moje OMEGA
Skupinové aktivity

KARDIO & TANEC

Cena lekcí KARDIO & TANEC

  • Lekce 60 minut: 95 Kč/člen, 125 Kč/nečlen 

Video ukázka lekce: 

Aneta Filípková, Simona Hovorková, Lenka Vondrová, Zuzana Polesová, Petra Michlová, Vilém Šír

 

Cardio body - Simona Hovorková, Dominika Handlová, Michala Schwarzová

Pro všechny milovníky choreografických lekcí a taneční hudby, kde nejen díky choreografii zapomenete na běžnou každodenní rutinu. Dostanete se do kondice, budete redukovat váhu zábavnou cestou, budete rozvíjet koordinaci a také rytmické cítění. Lektorky na lekcích střídají step cardio a dance cardio. 

Step cardio - Aneta Filípková

Step aerobik je díky přirozenému rozproudění lymfy z dolních končetin a hýždí směrem nahoru nejlepší cvičení na odstranění celulitidy a snížení obvodu stehen, lýtek a boků. Lekce se bude skládat z jednoduchých stepových kroků a je prokládána krátkými intervalovými bloky na formování postavy.

Trampolínky - Lenka Vondrová

Trampolínky jsou pulzující cvičení, při kterém se kombinují rychlé a pomalé poskoky na speciální trampolínce, která je opatřená madlem. Variace poskoků a cviků na trampolínkách je široká, intenzitu a sílu poskoků určuje instruktor. Skákání na trampolínkách je nejefektivnější způsob cvičení pro: snižování nadváhy, zlepšení nálady, tvarování celého těla, podporu srdeční činnosti, zlepšení fyzické kondice, posílení svalstva, pročištění těla, zlepšení stability.

Zumba - Zuzana Polesová

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se  „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Jamz dance - Petra Michlová

Jamz dance je hodina plná tance různých tanečních stylů . Jedná se o cardio fitness skupinové cvičení, plné zábavy, skvělé dynamické hudby a choreografií vhodných pro všechny věkové skupiny bez ohledu na úroveň pokročilosti. Jamz dance garantuje spálení spousty kalorií, tvarování problémových partií a načerpaní pozitivní energie! 

Latino - Vilém Šír

Naučite se několik latinsko-amerických tanců - samba, chacha, rumba, jive, salza. Rozhýbejte celé tělo, přijďte si užít spousty zábavy. Lekce jsou plné energie, tance a skvělé atmosféry.

Fit Beat - Pavlína Zdařilová

Lekce kombinuje lehký odpor s konstantním simulováním bubnování. Cvičení spojuje cardio, izometrické pohyby, plyometrické a izometrické pózy. Díky neustálým pohybům horní části těla s využitím lehkých paliček budete jako bubeník pálit své kalorie. Bušení Vás zbaví kil, ale navíc Vás odreaguje od každodenního stresu. Lekce jsou voleny dle typu hudby: Drums, Rock, Pop a Old school.

Nová rezervace