Aplikace
Moje OMEGA
Skupinové aktivity

KARDIO & TANEC

 

Video ukázka lekce: 

Aneta Filípková, Simona Hovorková, Lenka Vondrová, Zuzana Polesová, Petra Michlová, Michala Schwarzová

 

Cardio body, Cardio Problem zones - Simona Hovorková, Dominika Handlová, Aneta Filípková, Michala Schwarzová

Pro všechny milovníky choreografických lekcí a taneční hudby, kde nejen díky choreografii zapomenete na běžnou každodenní rutinu. Dostanete se do kondice, budete redukovat váhu zábavnou cestou, budete rozvíjet koordinaci a také rytmické cítění. Lektorky na lekcích střídají step cardio a dance cardio. 

Step cardio - Michala Schwarzová

Step aerobik je díky přirozenému rozproudění lymfy z dolních končetin a hýždí směrem nahoru nejlepší cvičení na odstranění celulitidy a snížení obvodu stehen, lýtek a boků. Lekce se bude skládat z jednoduchých stepových kroků a je prokládána krátkými intervalovými bloky na formování postavy.

Trampolínky - Lenka Vondrová

Trampolínky jsou pulzující cvičení, při kterém se kombinují rychlé a pomalé poskoky na speciální trampolínce, která je opatřená madlem. Variace poskoků a cviků na trampolínkách je široká, intenzitu a sílu poskoků určuje instruktor. Skákání na trampolínkách je nejefektivnější způsob cvičení pro: snižování nadváhy, zlepšení nálady, tvarování celého těla, podporu srdeční činnosti, zlepšení fyzické kondice, posílení svalstva, pročištění těla, zlepšení stability.

Zumba - Zuzana Polesová

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se  „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Dance fitness - Petra Michlová

Dance fitness je hodina plná tance různých tanečních stylů . Jedná se o cardio fitness skupinové cvičení, plné zábavy, skvělé dynamické hudby a choreografií vhodných pro všechny věkové skupiny bez ohledu na úroveň pokročilosti. Jamz dance garantuje spálení spousty kalorií, tvarování problémových partií a načerpaní pozitivní energie! 

Břišní tance - Petra Michlová

Břišní tanec je jedinečným nástrojem pro formování ženského těla, s důrazem na břišní svalstvo, hrudník a paže. Tanec dodává ženě přirozené sebevědomí, funguje jako prevence vzniku strií, jelikož prokrvuje problematické partie těla. 

Special dance - střídání lektorů

Každou neděli se můžete těšit na top lektory z OMEGA centra, kteří milují pohyb a tanec. Připraví si pro vás lekci plnou energie a napadité choreografie. Těšit se můžete na Simču Hovorkovou, Míšu Schwarzovou, Anetku Filípkovou, Domču Handlovou, Peťu Michlovou. 

Nová rezervace