Aplikace
Moje OMEGA
Skupinové aktivity

KARDIO & TANEC

 

Video ukázka lekce: 

Aneta Filípková, Simona Hovorková,  Zuzana Polesová, Petra Michlová, Michala Schwarzová

 

Cardio body - Simona Hovorková, Dominika Handlová, Aneta Filípková, Michala Schwarzová

Pro všechny milovníky choreografických lekcí a taneční hudby, kde nejen díky choreografii zapomenete na běžnou každodenní rutinu. Dostanete se do kondice, budete redukovat váhu zábavnou cestou, budete rozvíjet koordinaci a také rytmické cítění. Lektorky na lekcích střídají step cardio a dance cardio. 

Step cardio - Michala Schwarzová

Step aerobik je díky přirozenému rozproudění lymfy z dolních končetin a hýždí směrem nahoru nejlepší cvičení na odstranění celulitidy a snížení obvodu stehen, lýtek a boků. Lekce se bude skládat z jednoduchých stepových kroků a je prokládána krátkými intervalovými bloky na formování postavy.

Zumba - Zuzana Polesová

Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se  „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Dance fitness - Petra Michlová

Dance fitness je hodina plná tance různých tanečních stylů . Jedná se o cardio fitness skupinové cvičení, plné zábavy, skvělé dynamické hudby a choreografií vhodných pro všechny věkové skupiny bez ohledu na úroveň pokročilosti. Jamz dance garantuje spálení spousty kalorií, tvarování problémových partií a načerpaní pozitivní energie! 

Special dance - střídání lektorů

Každou neděli se můžete těšit na top lektory z OMEGA centra, kteří milují pohyb a tanec. Připraví si pro vás lekci plnou energie a napadité choreografie. Těšit se můžete na Simču Hovorkovou, Míšu Schwarzovou, Anetku Filípkovou, Domču Handlovou, Peťu Michlovou, Jitku Szabo, Michaela Dobrá. 

Nová rezervace