Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

O klubu

Badmintonový klub mládeže byl založen v roce 2011 s cílem rozvíjet nové badmintonové talenty v Olomouckém regionu. Klub navazuje na činnost badmintonového kroužku, který vznikl v roce 2008 v souvislosti s otevřením OMEGA centra sportu a zdraví v Olomouci.

Naším hlavním posláním je rozvíjet a podporovat badminton, se zvláštním důrazem na práci s mládeží. K tomu slouží pravidelné tréninky, turnaje, letní soustředění a další badmintonové akce. Zároveň se zaměřujeme na vzdělávání trenérů, aby mohli průběžně zvyšovat svou kvalifikaci a přinášet mladým hráčům co nejlepší vedení.

Jsme členem Českého badmintonového svazu a Severomoravského badmintonového svazu od roku 2011 a aktivně se podílíme na rozvoji badmintonu nejen na regionální, ale i celorepublikové úrovni.

Informace o zpracování osobních údajů

Vážení členové našeho klubu, vzhledem k aplikaci nařízení EU č. 2016/679, které od 25. 5. 2018 zavede nová pravidla v oblasti ochrany osobních dat (GDPR), vás prosíme o spolupráci. Seznamte se, prosím, s přiloženými formuláři a informacemi, formuláře doplňte o vaše údaje a podepište. Takto je třeba postupovat u všech členů, tj. nikoli pouze u nově přijímaných, ale i u stávajících. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte. Děkujeme vám za spolupráci.

Badmintonový klub Omega Olomouc, z.s.
Novosadský dvůr 762/4, 779 00 Olomouc
e-mail: bkomegaolomouc@gmail.com

Na sportovní činnost dětí a mládeže v rámci klubu finančně přispívají:

Nová rezervace