rakety

Zájemci o členství, více info zde

tenis

Tenisová hala

5 NEJ OMEGA tenisové haly

Venkovní antukové kurty

Mohou se mít antukáři jinde lépe?

Pravidla pro antukové hráče v OMEGA centru - klikněte zde

 1. Pro antukové hráče jsou připraveny „LETNÍ ŠATNY“, které se nachází v zadní části centra při východu do venkovního areálu.
 2. V zájmu zachování pohodlí a čistoty žádáme všechny hráče, aby obuv od antuky nazouvali až v prostoru před letními šatnami. Rádi bychom udrželi v centru příjemné prostředí, a proto do centra a letních šaten není vstup s obuví od antuky povolen.
 3. Pokud plánujete po tenise využívat naši mokrou zónu, můžete rovnou využít velkých šaten. Obuv od antuky však obouvejte až v prostoru před letními šatnami.
 4. Před letními šatnami jsou připravené botníky pro vaše přezůvky, nabízíme vám tašky či jednorázové návleky na vaši obuv.
 5. I pro hru na venkovních kurtech je nutné projít přes hlavní recepci centra a vyzvednout si čipové hodinky.
 6. Upozorňujeme hráče, že vyžadujeme správnou tenisovou obuv určenou na antukové kurty.
 7. V případě deště je možné přesunout hru do tenisové haly. V takovém případě opět vyžadujeme odpovídající obuv do haly. Neakceptujeme očištěnou obuv od antuky.
 8. Prosíme, aby všichni hráči tenisu respektovali klubový charakter našeho zařízení a zvyklosti tenisu, kde hra bez trička do půl těla je považována za nevhodnou.

Dlouhodobé rezervace tenisových kurtů

Využijte jedné z výhod členství v OmegaKlubu a zarezervujte si kurt na celou sezónu předem. Manažeři centra rádi vytvoří rezervaci za vás ve vámi zvolený čas a vy ušetříte čas vytvářením rezervace pro každé hraní zvlášť.

Po přihlášení do on-line rezervačního systému (pravidla rezervací zde) máte přehled nad všemi svými budoucími rezervacemi, které si můžete případně přesunout na náhradní termíny. Zájemci o rezervace neváhejte!!!

Mám zájem o dlouhodobou rezervaci

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

 • POZOR - změna v rezervačním systému:

  V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím