Aplikace
Moje OMEGA
Raketové sporty

Tenisová akademie Dáji Bedáňové

Tenisová akademie Dáji Bedáňové pro rekreační hráče všech věkových kategorií (začátečníky i pokročilé)
 

Slovo slavné závodní hráčky:

Celý svůj život jsem se věnovala tenisu. Dosáhla jsem výrazných úspěchů a patřila jsem mezi 20 nejlepších hráček světa. Zažila jsem spoustu nádherných chvil, jak při vítězstvích na tenisovém kurtu, tak i mimo něj. Získala jsem spoustu zkušeností, o které bych se chtěla podělit a které bych chtěla ve své akademii nabídnout. 

V nádherném OMEGA centru sportu a zdraví nabízím tenis ne na vrcholové úrovni, ale lidem, kteří se jím chtějí pouze bavit, zlepšovat svoji fyzickou kondici a zdraví. Věřím, že každý člověk se v této akademii posune v úrovni a tenisových zkušenostech dál a že mu zlepšování bude přinášet radost a uspokojení po náročném dni v práci a ve škole. Každý si pak může prožít radost z vítězství sám nad sebou i nad svými tenisovými partnery při přátelských zápasech a turnajích.

 
 
Cíle akademie:
Cílem této akademie je rozšířit nabídku tenisového a společenského vyžití v Olomouci pro nejširší veřejnost. Tenis je krásný sport, který se dá hrát a naučit v každém věku. Nikdy není pozdě se s ním seznámit a také zdokonalovat po celý život. Dá se hrát na všech úrovních, od příjemné společenské zábavy, až po vrcholový sport, od dětí přes dospělé až po seniory.
 
Cena: 
600 Kč/ hod + cena kurtu
 
Kontakt: 
Tel: 608 275 532
 
 
„Je mi ctí, že můžu být součástí v životě mnoha lidí a můžu jim předávat své tenisové zážitky a zkušenosti a ukazovat jim, jak nádhernou hrou a zábavou tenis je.“
Nová rezervace