rakety

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

ITS CUP – ITF turnaj žen

OMEGA centrum sportu a zdraví ve spolupráci s tenisovou akademií ITS Tennis centre uspořádala již 10 ročníků mezinárodního tenisového turnaje žen ITS CUP.

Hráčky si v rámci kategorie turnajů ITF rozdělují pravidelně nejvyšší možné dotace na prize money 50.000 USD nebo 100.000 USD.

Na našem turnaji se diváci potkají se známými hráčkami českého tenisu. Díky vyhraným bodům do WTA žebříčku také podporujeme české mladé naděje, které se tak posunou do vysněné TOP 50 nebo TOP 100. Diváci se tak na olomouckém turnaji seznámí s hráčkami, které v blízké době uvidí na grandslamových turnajích nebo v týmu českého FED CUPu. Příkladem z minulých let může být Denisa Allertová, Karolína Plíšková či Barbora Strýcová. Tváří turnaje se několikrát stala hráčka  Petra Cetkovská. Českými hvězdami posledních ročníků se staly Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková či Lucie Hradecká

Kromě hráček jsme na minulých ročnících potkali i další tenisové osobnosti. Svou dceru přijel na turnaj podpořit slovenský trenér Marián Vajda, který byl součástí trenérského týmu Srba Novaka Djokoviče. Trenérka Jana Novotná, vítězka Wimbledonu 1998,  dovedla na ITS CUPu 2015 svou svěřenkyni Barboru Krejčíkovou k prvnímu vítězství na okruhu turnajů s dotací 50.000 USD. 

Více o turnaji naleznete na itscup.cz.

Tisková zpráva z turnaje ITS CUP 2018  - ke stažení zde

 

pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.

Partneři

© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím