rakety

Aktuální počet volných míst v OmegaKlubu: 8

Zájemci o členství, více info zde

ITS minitenis - tenisová školička

„Talent je odvaha denně na sobě tvrdě pracovat!“

Tenis je skvělým sportem pro děti všech věkových kategorií, umožňuje dětem rozvíjet pohybové dovednosti všeho druhu a učí je poznat aspekty individuálního sportu a současně být členem týmu.

V tenisové školičce je dětem nabídnuta možnost se seznámit s tenisem a přivézt je tak ke sportu, který budou moci provozovat celý život a také rozpoznat talentované jedince, kteří se mohou tenisu úspěšně věnovat.

Součástí by také měla být pravidelná všestranná průprava, kde se děti naučí základním pohybovým návykům.

Programy a ceny

Pro nejmenší nabízíme tenisovou školičku, kdy výuka probíhá zpravidla 2x týdně po hodině tréninku. V případě individuálních požadavků jsme schopni vyjít většině vstříc. U starších dětí s vyšší výkonností pak nabízíme možnost dalšího rozvoje prostřednictvím individuálních tréninků a to jak 1 hráč na kurtě, tak i skupinové tréninky 2 – 3 hráči na kurtě. V případě zájmu můžeme zajistit i trénování o víkendech.

Minitenis je založen na zvládnutí tenisové techniky dětmi hravou formou, tedy nenásilnou nejpřirozenější cestou a nabízí srovnatelné možnosti pro chlapce a děvčata. Umožňuje dětem individuálně se prosadit a zároveň pracovat v týmu.

Více informací naleznete na www.itstennis.cz


itsmini1.jpg itsmini2.jpg


pondělí - neděle 6:00 - 23:00
potřebujete více informací? 
   585 205 700    585 205 800

On-line rezervace

  • POZOR - změna v rezervačním systému:

    V rámci zrychlení procesu načipování klientů dochází ke změně v systému při vyhledávání shodných jmen. Klienti, kteří při svém přihlášení do on-line rezervační systému zadávali číslovku ke svému příjmení ji již zadávat nemusí.
© OMEGA centrum sportu a zdraví, Olomouc Webdesign, Eshop a Online Rezervační Systém - ESMEDIA Interactive s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím